Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki luxusprosti,az miért nem...

Aki luxusprosti,az miért nem vállalja fel?

Figyelt kérdés
Szilvike, bakodia stb. Aki nem ismeri őket az is látja a képeiken h huszonpárévesek,de bejárták a világot,legjobb hotelek,magángép, rengeteg ruha,ékszer stb. Nem sajnálom tőlük,de miért kell úgy csinálni mintha normális munkával érték volna el ezt? Amúgy a szilvike családja nyugodt szívvel elmegy az ilyen nyaralásokra,ha tudják miből van? 🤢

2021. ápr. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEm csinálnak úgy, pont leszarják ki mit gondol róluk.
2021. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésed mutatja, hogy nála is van lejjebb. :)
2021. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ott voltál? Te csak pár képet látsz és már 100%ban ítéletet mondasz. Olyannyira kereslet van a szépségre, hogy vannak azok a milliárdosok, akik megtehetik, hogy pénzt költsenek nőkre úgy is, ha ők semmit nem nyújtanak érte cserébe, csak kizárólag a társaságukat. Nekik egy nyaralásra elvinni pár lányt az zsebpénz!! Fele se igaz, amit ezekről a nőkről pletykálnak.
2021. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak szólok, hogy a gazdag emberek már akkor is pénzt költenek rád, ha semmit sem csinálsz, csak feszítesz az oldalukon. Kiemelkedő szépséggel nem kell prostinak lenned. Nekik ez alamizsna, ami neked chanel és nyaralás. Presztízs kérdést jelent, ha valaki a legszebb nőkkel mutatkozik. Más kérdés Szilvia és Diána, akik ennyi plasztikához folyamodnak, azokkal baj van!
2021. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én pont azt gondolnám,hogy kapni is akarnak valamit a pénzükért cserébe. A plasztika szerintem pont arra kell,hogy ne legyenek átlagosak.Amúgy semmi extra nem lenne bennük. Szerintem szépek,és gondolom,hogy nem minden igaz róluk,de szerintem többet a sima pózolgatáson kívül.
2021. ápr. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!