Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Adott egy nő aki, nagyon sokáig az USA-ban élt, ahol luxusprostituáltként dolgozott. Jelenleg 40 éves, pár éve abbahagyta, most hazakészül egy időre . Milyen élete lesz itt Magyarországon? És úgy általában?

A szülei régen kitagadták, csak a testvére beszél vele(én). Férje, gyereke nincs. Most abból él, hogy nyitott egy saját éttermet kint.

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, jövőkép, család

máj. 1. 12:29  Privát üzenet  

A válaszok
Amilyet kreál magának. Nem értem, max a leendő partnerének kell beszámolnia arról, hogy mivel foglalkozott, másnak köze nincs hozza

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 1. 12:47 Privát üzenet
Kíváló.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 2. 00:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most nem vicc, de hogy lehet megélni itt Magyarországon fiatalként?
Meg lehet élni ma, Magyarországon youtubozásból, mrg blogozásból, instagrammból?
Van-e Magyarországon rendezvény, program kifejezetten kövér nők számára?
Lehet valahol beszélgetni vagy találkozni indiaiakkal Magyarországon?
Mikor lesz Bon Jovi koncert Magyarországon?
Magyarországon nyaralok, de elég magányos vagyok. Tudnátok ötletet adni mivel foglalhatnám le magam?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!