Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szomorú vagyok, valaki...

Nagyon szomorú vagyok, valaki fel tudná vidítani ? 😥😟😞 Egy hányás volt az egész hetem, főleg a keddi nap. 24/F

Figyelt kérdés
Írhattok vicceket, vagy valami poénos dolgot is, malacviccek, perverz vicceket, akármit !

2021. ápr. 1. 20:50
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pedig nem vagyok annyira gonosz ember, hogy ennyire bántsanak. Mindenhol ez ér engem. Jó lenne megtudni, miért ilyenek. A héten 2 ember tiport a földbe engem. És olyan lekezelően, megalázóan beszéltek velem. Ennyire gonosz lennék ? Nem kell szeressenek, de miért úgy beszélnek velem, mintha a seggükből rántottak volna ki engem ?
2021. ápr. 1. 21:39
 32/56 A kérdező kommentje:
Imádkozom, hogy valami nagyon rossz dolog történjen velem, meg akarok halni 😞😞😟 Mit veszíthetek ? Nincsenek barátaim, de az idegen ember is beszól, megaláz engem.. Egész életemben magányos ember voltam, akikre meg számíthattam volna, mind elhagytak. Minek születtem ide... Örök megaláztatás, szenvedés és magány...
2021. ápr. 1. 21:41
 33/56 A kérdező kommentje:
Ha legalább valaki vállán kisírhatnám magam, de a saját könnyeimbe fulladok bele.
2021. ápr. 1. 21:43
 34/56 anonim ***** válasza:
13%
Most akkor sírni akarsz vagy meghalni?
2021. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
34: Hát, ha a könnyeimbe belefulladok, akkor végülis mindkettő pipa..
2021. ápr. 1. 21:51
 36/56 A kérdező kommentje:

Azért sem értem, mert én soha nem szólok be senkinek, full introvertált vagyok, mégis egyesek imádják a kést bennem megforgatni. Úgy tűnik ezt érdemlem. Elképzeltem egy jobb világot, kedves emberekkel, ahol esetleg lennének barátaim... De ez csak egy álomvilág, sose lesz ilyen...


Másoknak boldog élet jutott, nekem ez a sz@r. Lehet, hogy mindenki megaláz, eltipor engem, én akkor sem fogok senkit se bántani. Hosszú önelemzésre lesz szükségem, hogy miért érdemeltem meg ezeket a dolgokat. Gimiben is ez volt. Túl érzékeny vagyok, valahogy a harmimcadik sértésnél már összeroppanok, megtörök. Lehet én sem vagyok jó ember, de szerintem én sokkal több rossz dolgot kaptam a többi embertől, mint amennyi rosszat én adtam másoknak. Nem arányos ez....

2021. ápr. 1. 22:00
 37/56 anonim ***** válasza:
31%
Tegyél érte, ne csak rinyálj. Nőd se lesz így.
2021. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

38: Olyan mint a hód, macska és rozmár kereszteződése :D


Köszönöm a vígasztaló szavakat és nagyon kívánom, hogy boldog életetek legyen és ne kerüljetek olyan szerecsétlen helyzetbe, mint én ! Ne csesszétek el úgy az életetetek, mint én, tanuljatok a hibámból :((


Én meg talán, ha kegyes hozzám a Sors, következő életemben talán boldog leszek.... :(

2021. ápr. 2. 01:10
 39/56 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy?

Hol laksz?

Mivel foglalkozol?

2021. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
40: Koromat fenn írtam a kérdésben. Vidék. Egyetem.
2021. ápr. 2. 01:15
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!