Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szomorú vagyok, valaki...

Nagyon szomorú vagyok, valaki fel tudná vidítani ? 😥😟😞 Egy hányás volt az egész hetem, főleg a keddi nap. 24/F

Figyelt kérdés
Írhattok vicceket, vagy valami poénos dolgot is, malacviccek, perverz vicceket, akármit !

2021. ápr. 1. 20:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
76%

Unalkozol, először azt kell megoldanod.


Amíg nem állsz ki magadért mindig ezzel fogsz szembesülni.


A mimózákat a földön összes nép eltapossa, többek között ezért fajult a legtöbb lúzer-kínzás USÁ-ban tragédiába, amikor pisztollyal lemészárolta a kínzóit is. Persze a legtöbb nem volt ilyen bátor, inkább magával végzett.

2021. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
74%

Egy film jelenet jutott rólad eszembe, és a tanácsom is ez.

- Engem senki se szeret, engem mindenki utál.

- Mosolyogj te barom!!

2021. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lesz@rnak az emberek, nincsenek barátaim, egy nő 4 millióval egy másik pedig közel 150 ezerrel húzott le azáltal, hogy kihasználta a jószívűségem, iskolás éveim katasztrófák voltak, szintén azon agyaltam, hogy mikor döglök már meg! Ezt volt amikor én is hangoztattam, bár nem ennyire kislányosan. DE aztán rájöttem, ezzel a hozzáállással csak rontok a helyzeten, ahogy te is, ilyen hisztin csak röhögnek az emberek, nem fog senki segíteni, csak magadra számíthatsz! Keress egy hobbit, olvass könyvet, gamelj, az embereket meg szard le, de ami még fontosabb, hogy bármilyen sz@r is az életed, mosolyogni kell, engem azóta nem bántanak, mióta azt mutatom, hogy nekem milyen jó kedvem van (persze full egyedül vagyok és sokszor én is eltűnnék a világról). Szóval a jó kedv, a pozitív kisugárzás valóban hat a környezetedre, amíg így hisztizel, addig ne is várd, hogy kedvelni fognak! Légy férfi! És javaslom Rhonda Byrne könyveit, illetve ha olvasni nem akarsz, fent van youtube-on a Titok című dokumentumfilm, ami a korábban említett író egyik könyvét dolgozza fel. Továbbá tűzz ki rövid és hosszútávú célokat magad elé, adj értelmet az életednek és ne más emberektől várd, hogy jobb legyen, mert a mai világban az emberek többségének a másik elnyomása okoz örömet, jobbak akarnak lenni a másiknál! Légy férfi, és tegyél magadért! 27/F
2021. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta ? ;)
2021. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Már törölte magát, már másik profilról tett ki ugyanilyen kérdést azóta..
2021. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel srácos! Majd lesz jobb is! Ha gondolod írhatsz, ha még aktuális! (Ui:Lány vagyok:)
2021. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!