Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a legtöbb öreg...

Miért ilyen a legtöbb öreg ember ?

Figyelt kérdés

Szinte minden öreg, akit ismerek, 83 éves anyámat is beleértve, olyanok,mintha el kéne számolni az idővel valakinek.

Állandóan kapkodnak, sietnek, ebből kifolyólag csapkodnak, vagdosnak mindent, ajtót, szekrényt, edényeket stb.

Állandóan nyuzsögnek, és nem értik, hogy más munka után esetleg csendre vágyik.

Morognak, elégedetlenkednek és főleg most, a vírus miatt, szidnak mindenkit, aki nem zárkózik be otthon.


Főleg azért érdekes, mert akiket ismerek, azok rugalmas és jó fejek voltak középkorúan és mind ilyen néha elviselhetetlen öreg lett.


2021. ápr. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szar dolog öregnek lenni. Egyszer majd te is megtudod, ha megéred.
2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem is irrital a sok fiatal,pedig 24 eves takonypoc vagyok. Feltekeny vagyok rajuk,hogy szabadok es nincs felelosseguk,kotelesseguk. Jatszanak,szorakoznak,isznak egyfolytaban en meg munkabol-munkaba,hogy osszeszedjek egy lakast minel hamarabb.


Gondolom naluk is hasonlo a helyzet

2021. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!