Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt a kisgyere...

Miért gondolják azt a kisgyerekes szülők, hogy nekik bármit szabad?

Figyelt kérdés

Van kivétel, de mostanság, amióta ekkora támogatásban részesülnek, napi szinten lehet tapasztalni a gusztustalan viselkedésüket.


Nekik nem kell tisztelni senkit, kitúrják az embert a buszon, az utcán, nem mennek arréb, egyenesen elvárják, hogy menj az autók alá, rájuk semmilyen szabályzat nem vonatkozik az elgondolásuk alapján.


Lezárásokig diákmunka gyanánt egy kissebb ruhaboltban dolgoztam és nagyon sokszor tapasztaltam a pofátlanságukat. Főleg az anyukák ilyen szemétkedő arrogáns félék.


Behozta a gyerekeit, akik tönkretették a kosarakat, meg összekoszolták a felakasztott felsőket, rohangáltak és amikor megkértem az anyukát, hogy legyenszíves tenni valamit, inkább nem idézem minek nevezett engem.


Az utcán is simán neki mennek az embernek.


Tegnap is mászókának használta egy nő gyereke a kapaszkodókat és gyakorlatilag a nyakamban volt a kölyök, mire megjegyeztem..a nő azt mondta, mégis mit kéne tennie, ha nem tetszik nekem, menjek le a buszról..senki nem állt ki mellettem..


Ma betelt a pohár.


Teljesen üres volt a 26-os, kb 4-en voltunk rajta összesen, egy nő szállt be 2 férfivel és egy 4-5 éves gyerekkel.


Kitúrt a helyemről. Egy megállót mentek, és ekkor neki feküdt a nő a hátamnak és a gyerekét a jelzőgombhoz emelte, úgy hogy a hátamon feküdt, a gyerek a hajamba kapott és ezt megtehették..jól öltözött, márkás ruhákban voltak, nem svédekről van szó...és nem szólhattam, mert a két izmos pasija engem figyelt, hogy mi nem tetszik...ez undorító.



2021. ápr. 2. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sok a tahó a fehérek között is sajnos (bidámbidámokra felesleges külön kitérni, azok általában véve félállatok). Rengeteg az ilyen "modern felvilágosult kihaénnem nekemmindentisszabad" szülő, akinek annyiból állt a tudománya, hogy nem kötött csomót a farkára/szült, de ennél többre nem képes, a gyerekét meg szabadon ereszti mindenhol, a többi ember meg essen hasra a "teljesítménye" előtt.

Budapesten általános ez a babakocsival/kisgyerekkel sétáljunk a futópályán, kondiparkba vigyük ki a kölyköt mászókázni, járdát úgy használjuk, hogy lehetőleg a teljes szélességén terpeszkedjünk stb.

2021. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Ne hagyjátok magatokat! Kit érdekel, hogy kölyke van?? Nem jár nekik semmi elsőbbség. Csak ők hiszik azt magukról.
2021. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Darkness forever ***** válasza:
83%
Nagyon gáz, amit leművelnek, egyszerűen annyira idegesítő. Főleg az pluszba, hogy nem tudsz ellenük mit tenni, mert egyből te vagy a köcsög gyerekgyűlölő. Ha szólni mersz, akkor meg egyból próbálják teljesen természetesnek mutatni es, hogy az milyen jó, amit ők csinálnak... Meg hát le is szarják magasról mások véleményét :*3
2021. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyszer a csaknem üres 14-es villamoson felszólított egy kedves apuka, hogy adjam át a helyemet a feleségének, a kölyök babakocsiban volt. Bárhová ülhettek volna, de nekik az én helyem kellett. Nagydarab benga állat volt, én az ötven kilómmal nem kezdtem ki vele. És nem "kisebbségiek" voltak! Szerencsére ritkán utazom tömegközlekedéssel, inkább csak az utcán botlom beléjük, az is elég.
2021. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Sajnos bolti eladóként én is találkozom ezzel a jelenséggel minden nap. Egyszer rászóltam egy anyukára mert a kb 2 éves gyereke az áruval játszott, ő meg a nagymama meg élvezkedtek rajta, hogy milyen aranyos. Eleinte nem szóltam, de amikor már hosszú ideje ment a dolog tényleg SZÉPEN szóltam nekik, hogy nem játszóház, a kihelyezett áru meg nem játék.( Persze ennél jóval normálisabban közöltem). Erre az anyuka nekem esett, üvöltözött, hogy mit képzelek magamról, a testtartásából ítélve nekem akart jönni, csak meglátta a kamerát. Kicsit szégyenlem, de a végén én is kijöttem a sodromból és visszakiabáltam, mire a hölgyemény elbőgte magát, elátkozott, és közölte, hogy szól a főnökömnek. Visszakiabáltam neki, hogy egész nyugodtan.. Szerencsére a főnököm jól ismer minket, és általában megértő, nekünk ad igazat.

Viszont sajnos elég gyakori az ilyesmi, és ezek sem a svédek.. A másik meg a facebook.. Nagyon sok embert letöröltem már, mert elegem lett, hogy 2 percenként a gyerekét nyomja fel, meg a kismamáknak szóló blogokról posztolja az észt miszerint az anyákat fel kell szentelni mert milyen rossz nekik, és milyen büszkék magukra stb.. Nem tudom, eljutott az ilyeneknek a tudatáig valaha, hogy a szaporodás egy teljesen természetes dolog és minden élőlény csinálja? Amikor valaki munka mellett EMBERT nevel a gyerekéből.. Na az igen, teljesítmény, le a kalappal.. De a gyesen meg a pasijukon élősködő tabletnevelést folytató önmagasztaló főállású anyukákat akik fenn hordják az orrukat nem hogy felszentelni nem fogom, de egyenesen le is nézem őket..

2021. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ott vannak ezek mindenütt, már gyerekmentes oldalon sincs nyugtunk tőlük.....Én lazán elküldöm mind az anyujába, offline is. PErsze általános megrökönyödés az eredménye de leszarom. Akkor is gyűlöl mindenki ha rendes vagyok velük, akkor meg miért ne álljak ki magamért?

El fog jönni az a világ is amikor a gyerekmentes fog többet érni és a kölkösök szívnak majd ;)

2021. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!