Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt a kisgyere...

Miért gondolják azt a kisgyerekes szülők, hogy nekik bármit szabad?

Figyelt kérdés

Van kivétel, de mostanság, amióta ekkora támogatásban részesülnek, napi szinten lehet tapasztalni a gusztustalan viselkedésüket.


Nekik nem kell tisztelni senkit, kitúrják az embert a buszon, az utcán, nem mennek arréb, egyenesen elvárják, hogy menj az autók alá, rájuk semmilyen szabályzat nem vonatkozik az elgondolásuk alapján.


Lezárásokig diákmunka gyanánt egy kissebb ruhaboltban dolgoztam és nagyon sokszor tapasztaltam a pofátlanságukat. Főleg az anyukák ilyen szemétkedő arrogáns félék.


Behozta a gyerekeit, akik tönkretették a kosarakat, meg összekoszolták a felakasztott felsőket, rohangáltak és amikor megkértem az anyukát, hogy legyenszíves tenni valamit, inkább nem idézem minek nevezett engem.


Az utcán is simán neki mennek az embernek.


Tegnap is mászókának használta egy nő gyereke a kapaszkodókat és gyakorlatilag a nyakamban volt a kölyök, mire megjegyeztem..a nő azt mondta, mégis mit kéne tennie, ha nem tetszik nekem, menjek le a buszról..senki nem állt ki mellettem..


Ma betelt a pohár.


Teljesen üres volt a 26-os, kb 4-en voltunk rajta összesen, egy nő szállt be 2 férfivel és egy 4-5 éves gyerekkel.


Kitúrt a helyemről. Egy megállót mentek, és ekkor neki feküdt a nő a hátamnak és a gyerekét a jelzőgombhoz emelte, úgy hogy a hátamon feküdt, a gyerek a hajamba kapott és ezt megtehették..jól öltözött, márkás ruhákban voltak, nem svédekről van szó...és nem szólhattam, mert a két izmos pasija engem figyelt, hogy mi nem tetszik...ez undorító.



2021. ápr. 2. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet a kivételnek, de igen. Igazad van. De nemcsak a gyerekes szülők ilyen pofátlanok, hanem alapvetően egyre több kretén van. Én tegnap a teszkóban vesztem össze egy nővel mert a paraszt nem szól, hogy álljak odébb (válogattam a sajtoknál), hanem majdnem a nyakamba ült. A táskáját belenyomta az oldalamba és úgy nyújtózkodott, hogy félig rám feküdt. De tarts 1,5 m-es távolságot.

Aztán még neki állt feljebb.

2021. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez Pécs? Mert amikor sulis voltam,2 éve elmentünk osztálykirándulásra oda,és ott főleg ezt tapasztaltam ilyen tömegközlekedésnél,hogy a szemükkel kinyírtak,ha nem adtál helyet,meg mert a buszon voltál.


Amúgy emiatt főleg sajnálom az eladókat,annyi türelem kell..de még vásárlóként is elviselni,hogy sokan azérr mennek,hogy ne otthon legyenek,mert esetleg a gyerek unatkozik,inkább elviszik boltokba ordítani,meg véletlenül se szólnak rájuk,vagy ilyen k lágy hangon,hogy pont lesz.rja a gyerek a mondandót. Nem tudom esküszöm,olyanok mint az idős f.szik meg nők,azok sem mennek arrébb,azok is rád másznak,azok is kitúrnak,és flegmák is.

2021. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hajaj, akkor ez nem egyedi jelenség ezek szerint...hát részvétem mindenkinek, olyan, mintha szellemileg visszamaradt degeneráltakká változtak volna az emberek az elmúlt évek alatt.


Ez konkrétan Budapest...itt mindennapos...igen, nem csak a szülők, az idősek sem piskóták.


Direkt rámásznak a másikra az üzletekben sorbanállásnál meg főleg...elviselhetetlen ez az egész.


Most például hazafelemenet kinyitottam a szintén üresnek mondható buszon az ablakot ( az összes zárva van, mindig...komolyan mondom, a vírus óta halálosan rettegnek a pestiek a friss levegőtől a járműveken 🙏🙃 ), aztán felszáll egy fiatal srác..nem hazudok, a hátamtól kb 30 cm-re állt meg és nem ment arrébb...ilyenkor valami elmezavar üt be vagy mi van az emberekkel???😓

2021. ápr. 2. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem a vírus óta rettegnek a pestiek a levegőtől. Nagyritkán buszozom és akkor folyamatosan azon anyázom (minden évszakban), hogy SENKI nem nyit ablakot. Nyáron izzadtságszag van és szívják el egymás elől a levegőt, mindenki elvan a bűzben. Télen ugyanez. Folyik le a pára az ablakokon, semmi levegő és mindenki elvan a bűzben. Igénytelenek. Ha meg kinyitod az ablakot valami lilahajú öreglány tuti becsuka (a 40 fokban is), nehogy összekuszálja a kis rőzséjét a huzat.
2021. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha az utcán történne, nem látna más, biztos kiosztanám, megfélemlíteném. Kiszolgáltatott, gyenge nő. Tudatni kell vele, hogy ő hová tartozik, és hogy vegyen vissza. Az a baj, ilyeneknek már ekkora hatalmat adtak, és már eltorzult a valóságképük. Inkább csöndben védenie kéne magát és a gyerekét, biztonságba helyezni, nem zavarva senkit, nehogy őt bántsák.
2021. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert "az", a kipcsak FőVezír is őket előtérbe helyezi: ingyenótó, CSOK, SZJA-kezdvezmény, ilyen-olyan-amolyan pulyatámogatás.
2021. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van ,Kerdezo. Mi is ezt tapasztaljuk.

Mentunk a jardan es 4 kisg erekes anyuka egymas mellett jott,mi meg mentunk a jol megtermett kutyainkkal. Hat en nem fogok ldmenni az uttestre. Kozejuk vagtam . A kutyam meg ugyis domper kb. Meg o borult ki. De megmondtam neki,h attol meg h kisz.artal egy gyereket,meg nem szoruthatyg le a jardarol...


A buszos sztori: az ilyen svedek mindig arra mennek,h keverhetik az embert egy balheba. Sokfele szigut fel tudnek sorolni.


Legyen nalad ilang ilang illoolaj: az nagyon budos. Ilyen szituban vedd elo es kend be a kezed . El fognak menekulni anyazva a kozeledbol!!!

Ez nem torvenyserto,megis zart terben mukodik. Te nyersz.

2021. ápr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
A masik undorito,amikor az 5 eves kolyok biciklizik a jardan es kb majdnem nekem jon. Akkor meg ugye a kutya feldolgozza es nem marad belole ember. Ebbe se ertem,h nem gondol bele a szuloje. Az ilyenek nem is “svedek”. Sokkal ertelmesebbnek nezne oket az ember.
2021. ápr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Jaj, szintúgy...mi is ugyanezt tapasztaljuk kutyasétáltatásnál...lakóhelyünktől nem messze van egy igényes futtató, gyakran szoktuk látogatni. Kb 1-2 hete történt az eset...épp üres volt, bent labdáztunk, mire látom, hogy egy apuka hozza a gyerekét és benyitott a futtatóba, majd elengedte a kisfia kezét és mutatta, hol van a kutyám, hogy akkor most ők megsimogatják! 👌


Hát azt hittem, ez valami rossz vicc...természetesen azonnal magamhoz hívtam, már morgott is szegénykém, és kérdőre vontam a pasast, aki azt mondta, felkellene engem jelenteni, mert ha a kölyke nem simogathatja meg a kutyámat, akkor a kutyám közveszélyes.


Jézus.


Igen, elképesztő, hogy megnőtt az arcuk, főleg mióta a kormány is tömi őket pénzel meg egyéb támogatással...már mindjárt mindegyik 3-at szül a fincsi 10 millió reményében, de megnevelni, foglalkozni is velük már meghaladná a képességüket a többségnek.



És akkor így "te" vagy a szar, mert nem vizeled magad össze az örömtől, a megtiszteltetéstől, hogy neked jön a gyereke bringával...ismerős.



Egyébként a buszos esetnél épp az volt a pláne, hogy nem "svédek" voltak és a nő ezt megmerte tenni...felháborító a pofátlanságuk, őket a gyerek mindenre feljogosítja.


Teljesen egyetértek, lassan én érzem magam értéktelennek meg alacsonyabbrendűnek, mert nem vagy szülőgép,...kezd nagyon beteg irányba fordulni ez az egész..


Hát kitartást neked is! 😕💙

2021. ápr. 3. 03:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Másik kedvenc: anyuka tolja a keskeny járdán a babakocsit, közben telefont nyomkod. Félreállok mert udvarias vagyok és annyit nem képes odaböfögni, hogy "kösz te paraszt." Amikor meg szólok neki, hogy "szívesen, ez természetes", akkor néz rám értetlenkedve, hogy ő babakkcsival van, az egész világ érte van.
2021. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!