Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha visszavezetnék Magyarország...

Ha visszavezetnék Magyarországon a sorkatonaságot, mit tennél hogy megúszd?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 08:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%

50 éves korig most ismét be akarják vezetni, és be is fogják, mert a világ nagyon a háború felé sodródíik ismét.

Lehet, hogy ez nem frontvonalakon fog zajlani, hanem inkább a kibertérben, ki tudja, de szükség lesz rá. Aki arra számít, hogy koránál fogva megússza, tévedni fog nagyon.

Én nem tennék semmit egyébként, hogy megússzam, de mivel tudom, hogy a társadalom 99%-a annyira testi és leki toprongy, hogy meg akarja úszni, ezért ez a hadviselés már egészen másképpen fog kinézni szerintem.

Lehet lepontozni.

2021. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Mennèk Pestre tüntetni. Senkinek nem hiányzik a mai világban egy felesleges sorkatonaság plusz mellè egy èrtelmetlen háborúskodás . Hála istennek nem kell ettől félni . Mivel csak pàr buta ember támogatja ezt . Szóval nincs para :D
2021. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

Én kifejezetten szégyellném magam, ha háború lenne, és max hátországi munkákra leszek alkalmas.


Márpedig az egészségügyi állapotom miatt sosem lehetek katona.


20F

2021. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

12: hát neked se terjed tovább a látóköröd kb. az esti tv-műsornál...

A világ minden pontján arrafelé tart, hogy előbb-utóbb világméretű konfliktusok lesznek. A klímakatasztrófa nem csak azzal fenyeget, hogy nyáron a balcsin melegebb lesz 2 fokkal, hanem Afrikából megindulnak felfelé a milliók, amennyiben nem akarnak éhen és szomjam dögleni. A korlátlan fogyasztás, pazarlás amit mi itt a nyugati világban művelünk miközben a harmadik világ elvégzi helyettünk a munka nehezét nagyon visza fog ütni. Aztán ott van a kommuista Kína és a civilizációk egyre élesebb szembenállása. Aztán a vírusok...

A háború nem azon múlik, hogy az emberek "akarják-e" vagy sem, tudod erről nem szoktak szavazást kiírni kedves egységsugarú barátom.

2021. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kritikus infrastruktúrát működtető cég dolgozója vagyok, ez valós és elég jó indok. Családban ez pár embernek anno elég jól bejött, amikor még volt sorkatonaság. Eszemben sem lenne bevonulni, még békeidőben sem. Lehet lepontozni.
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
A tüntetésekkel egyetértek, ha az besül, megyek külföldre. Nem vagyok hajlandó pocsékolni az életemet ilyen ostobaságokra. Aki akar most is mehet katonának. A sorkatonaság feleslegessége egy köztudott TÉNY.
2021. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
csöves pipogya magyarok, nem érdemli meg a hazát aki nem akar meghalni érte
2021. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

#17

Én ott is hagytam az országot 23 évesen, szóval nem arról van szó, hogy nem érdemlem meg, hanem nem kellett. Értelmes ember nem fogja eldobni az életét egy olyan konfliktus miatt, ami nem az ő hibája és nem szeretné.

2021. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Majd küldjetek kèpet a katonaságról . Ohh ti nagy magyarok ! :D Szigorúan csak az első sorban legyetek ám :)
2021. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%

Ennyi életképtelen valamit egy helyen :D

Mondjuk nem is vártam mást, mindenhol ezeket a 40 kilós fiúcskákat látni, akik 10 fekvőtámaszt nem tudnak megcsinálni.

Egyre kevesebb a FÉRFI.

2021. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!