Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kik a jobb humoris...

Szerintetek kik a jobb humoristák a nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintem is is mindkettőből van jobb is rosszabb is
2021. ápr. 3. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Kormos anett haláli :D az egyetlen nő akit eddig viccesnek tartok
2021. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja én is birom Anetett mikor kérdezte a közönséget ki akar megdugni engem? az is vicces volt
2021. ápr. 3. 11:09
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, #8 én ezt egy szóval sem mondtam. A nők átlagban okosabbak, ezzel tisztában vagyok (férfi létemre), ha nem hiszed, keress rá. Azt mondtam, hogy az intelligencia azt mutatta meg, hogy melyik férfi az okosabb, amikor a férfiak versengtek a nők kegyeiért, de látom, a szövegértés nehezen megy.
2021. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem okosabbak, kreativabb pusztitók
2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

A humornak semmi köze nincs a nemekhez, ahhoz van köze, hogy az előadó "humora" összecseng-e a közönség elvárásaival.

A férfi humoristák Indokolatlanul nagy létszáma pedig a hagyományok, a támogató közeg miatt alakult ki.

Bármilyen női előadó (énekes, színész, egyetemi tanár, irodalmár) hátrányásosabb helyzetből indul Mo-n mint ffi társai.

2021. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Magas szinten szerintem nincs lényegi különbség, senkit se neveznék kedvencnek, de sok női humoristát kedvelek pl Sindhu Vee, Katherine Ryan vagy Sarah Pascoe. A hétköznapok során viszont úgy veszem észre, hogy a nők valamelyest kevésbé próbálkoznak egyáltalán viccesek lenni, mint a férfiak, akik sokat próbálkoznak változó sikerrel.


Az intellgencia kérdéshez: az átlag iq mindkét nem esetén 100, egyszerűen a férfiaknál nagyobb a szórás.

2021. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ebben így egyetemesen nem tudok ítéletet mondani. Férfi és női humoristákból is vannak nagyon gyengék és nagyon tehetségesek.

A női stand-uposokban viszont engem nagyon szokott zavarni, hogy sokan nem alakítanak ki egy saját, egyéni stílust, hanem érezhetően a már ismertebb, férfi kollégáik stílusát igyekeznek utánozni, a saját előadásaikba beleépíteni.

2021. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A #8-asra ne figyeljetek, mert egy szerencsétlen hímsovidisznó, mindenhova beír egy ilyen negatív okádást a nőkről.
2021. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem nemtől függ a humor. Pont
dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!