Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a YATO,...

Toomyre_0210 kérdése:

Mi a véleményetek a YATO, illetve az Andrill fúrószárakról? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Fontos lehet, hogy Cobaltos fúrószárról van szó.

2020. dec. 7. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő legalja kategória. Válassz megbízható márkát, ha megteheted, pl Bosch, tonyking, dewalt, stb
2020. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rukot is ajánlom a megfizethető kategóriából.
2020. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Még annyit tennék hozzá, hogy nem fúrószár, hanem fúró, csigafúró. :)
2020. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fantom83 ***** válasza:

Én sem Lájkolom a fent említett két márkát.


Ház körüli felhasználáshoz szerintem felejtsd el a Cobaltos,és Titános történetet.


Nekem Ratioline HSS-G (1-10mm) készletem van,csak oszlopos fúróhoz használom.


Csak pisztoly fúróhoz Sthor márkát használok.(jóóó van az úúúgy)


De ha eltörik a csigafúród/spirál fúród,szerintem csak BOHRCRAFT-al tudod pótolni a környező barkács,vagy vas-műszaki boltokból,szóval lehet h érdemesebb ezt a márkát választani.

2020. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"tonyking"


Válassz megbízható szakértőt... pl aki tudja, hogy azt king tonynak hívják.


A dewalt fúrószárak sem a kategória tetejét képviselik

2020. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Bosch, DeWalt csak a nevét adja a kiegészítőkhöz, mint például a csigafúró is, tehát nem ők gyártják. De attól függetlenül nem rosszak. Vannak ezektől sokkal jobbak is, mint a Ruko, Reca, Alpen, PTG, stb.
2020. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Yato mint szerszám,egy barkács kategória, olyan hogy ha elhagyod, az se kár érte. Én nem vennék ilyeneket, inkább valami minőségibb cuccot. Az ex-jugoszláv IAT és FRA fúró-,és marószerszámok is kiváló minőségűek.
2020. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fantom83 ***** válasza:

Vártam egy kicsit,de senki nem említette a Metabo-t.

Árban nem vészes egy 1-13mm-ig készlet.

2020. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Metabo szerszamok is eleg "ropik". Furoi, behajtoi legalabbis. Ha nincs ra keret Ruko, ha van Format.

A Yatonal en ugy vettem eszre, hogy nagyon nagy a szoras. Csavarhuzoi nem tornek, hanem gorbulnek. Dugokulcsai is nyulnak, behajtoi hajlanak. Viszont ami kifejezetten jo, az a torx bitjei. Volt olyan feknyereg es motortarto bak csavar, amit csak Yatoval tudtam kiszedni, mert minden mas sorban tort (koztuk egy CrMo gepi is, KingTony).

2020. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!