Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az és mivel foglalkozik,...

Ki az és mivel foglalkozik, akire azt tudod mondani, hogy "boszorkányos ügyességű", illetve akiben, úgy tűnik, "mágikus erő lakozik", és szinte "varázsolni" képes?

Figyelt kérdés
Számomra ilyen személy például a világhírű magyar tűzartista, Farkas Linda, aki 5 évvel ezelőtt hunyt el. https://www.youtube.com/watch?v=ensCSbCR0pM

2021. ápr. 3. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Olyan boszorkányosan ügyes volt, hogy felgyújtotta saját magát a mutatványával, és belehalt.
2021. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Halálának háttere a sajnálatos elővigyázatlanság és szerencsétlenség kategóriájába tartozik - a boszorkányos ügyesség értelemszerűen a kvalitásaira és a munkásságára vonatkozik.
2021. ápr. 3. 14:11
 3/6 Metionin ***** válasza:
Artisták, balett táncosok.
2021. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, ez így elég általános. Nem véletlen írtam egy konkrét személyt példának, aki artista, de nem egy átlagos, hanem egy különleges képességű artista.. :)
2021. ápr. 3. 14:54
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hú hát ezt így nehéz mert sok produkcióban nem ismerem az artisták neveit. Cirque de soleil artistái például, nekem mindannyian a magic kategória. Vagy táncosoknál pl. Stephen Martin Allan de nekem kb, bárki aki eltáncolta Mistoffelees-t a Macskákban (mármint az eredeti koreót) vagy Odile-t a Hattyúk tavában, szóval akik képesek kifejezetten nehéz szerepekben is úgy mozogni mintha az lenne a természetes állapotuk. A nevük a legritkább esetben marad meg az emlékezetemben, ellenben minden mozdulatuk beég :D
2021. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, így konkretizálva már egész más. :)
2021. ápr. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!