Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az eső/vihar/hidegfront...

Az eső/vihar/hidegfront felerősíti a mágikus varázslatokat ?

Figyelt kérdés
Most néztem Hanry pottert. Azon tűnődtem ilyenkor boszorkányszombaton biztos rengeteg kis boszi csinál varázslatot. Vajon az hogy most esik, front van felerősíti ezt a hatást?

2020. júl. 12. 02:15
A kérdező szavazást indított:
A hidegfront/eső felerősíti a mágikus rezgéseket
Közönbös
Nem tudom még, de majd kipróbálom és megírom
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én hülye meg azt hittem, hogy bagzanak a macskák, de gyanús is volt, hogy jól eltűntek. Így már világos, hogy a kecskét sem az idegenek kóstólták meg....
2020. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
A mágikus varázslatokról nem tudok nyilatkozni, de azt látom, hogy egyesek agytevékenysége már a 2%-ot sem éri el.
2020. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
A hidegfront gyengíti, direkt félre akarnak vezetni a mediaval.
2020. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Varázslattól függ
2020. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
83%
Ma? Boszorkányszombat vasárnapra esik?
2020. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
83%

Meditálni pl nem szabad vihar alatt. Nem azért, mert zajos, hanem mert kaotikus. Qigongot sem szabad gyakorolni ilyenkor.

A hidegfrontnak maximum akkor van köze bármihez is, ha frontérzékeny vagy, akkor gyengít bármit, amit csinálni akarsz.

Az eső csak akkor erősít egy "varázslatot", ha szándékosan a rituálé részévé teszed az esőt. Ha az eső is szimbólum, ami bele van építve a rituálé menetébe, akkor segíti a cél elérését.

2020. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez jó, akkor a következő viharnál kipróbálom a meditációt, kíváncsi vagyok.
2021. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor most nagyon erős mágikus szertartások lehetnek. Csinász ma valamit?
2022. ápr. 27. 17:25
 9/13 NTBS ***** válasza:
54%
Igen lehet.
2022. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

A viharok rengeteg energiát hordoznak magukban de azokat hasznosítani is tudni kell, nem elég csak leülni füstölőzni (ahogy azt rengeteg spiri-ezo emberke csinálja) megfelelő gyakorlatok elsajátításával le tudsz magadhoz vonni belőle erőt ami hasznos hiszen nem önmagadat szívod le hanem egy olyan energiaforrást ami adott. :) mondjuk ezt vihar nélkül is megteheted, de kétség kívül könnyebb abból meríteni tekintve hogy intenzívebb jelenség mint a nyugodt napsütés.

Esőben pl meditálni is tök jól lehet (nyilván megfelelő hőmérséklet kell hozzá ha fullban akarod tolni és kiülsz elázni) csak legyen a közelben védett hely hogy ha úgy érzed más túl hideg van akkor utána meleg zuhany, meleg száraz ruha azonnal (mert ugye az egészség mindennél fontosabb)

2022. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!