Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a barátod le akarna ugrani...

Ha a barátod le akarna ugrani egy szikláról, hogy beszélnéd le róla ? Hogy tartanád vissza ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
"Ha most leugrasz, nekem kell intéznem a mentőket, és még szarba is kerülhetek emiatt. Ne légy hülye!"
2021. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy miért csinálja, ha van jogom, hogy megmentsem önmagától és ha tudok neki segíteni utána teljes felelősséggel, akkor észérvekkel, vallással/hittel, szép szóval és minden lehetséges módon, ami a rendelkezésünkre áll. De ez nehéz és összetett kérdés és feladat, fontos, hogy ki, miért, milyen kontextusban akarja megtenni. Két gyerekkori barátom is öngyilkos lett, így, évek múltán is gyakran gondolok rájuk, és hogy miként lehetett volna másként. Ha van "odaát", akkor tudják, hogy forrt bennem a düh, amiért így döntöttek. Mindig annak fáj a végén, aki túlél.
2021. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
Először is, elmondanám neki hogy mennyire sok dolog van amiért lehet élni. Hogy ott vannak például azok az esték, amikor annyira izgatott vagy a holnap miatt, hogy alig bírsz elaludni. Vagy azok a reggelek, amikor korán kelsz fel, és úgy érzed hogy csak te vagy a világon. Az eső illata. Az érzés, amikor látod a szerettedet őszintén mosolyogni, vagy amikor valakivel annyira nevetsz, hogy nem bírod abbahagyni. A kedvenc számod. Hogy ezeket mind kihagyná. Meg hogy mennyire hiányozna. Nem csak nekem, a családjának. A többi barátjának, esetleg egy idegennek vagy a kutyájának. Azt, hogy van ok amiért létezik, és hogyha leugrana nem lenne jobb neki, sőt, elvenne tőle egy csomó lehetőséget. Meg hogy mindenképpen jobb lesz. Én ezekkel tartom magamban a lelket, szóval szerintem ezt mondanám. :)
2021. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, miért ugrik. ha dobta a csaja, lebeszélném, ha menthetetlen rákos, de egy kupac agyas hülye szerint az a legemberségesebb, hogy szenvedjen hónapokat-éveket, akkor támogatnám és mellette állnék a döntésben. a legkedvesebb dalom igazából arról szól, hogy valaki öngyilkos akar lenni, és arra kéri a másikat, hogy maradjon vele a végéig. na nekem EZ az igazi szeretet, tiszteletben tartani a döntését, és kitartani mellette.
2021. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

OFF

4. Mi a legkedvesebb dalod címe/előadója?

2021. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha most leugrasz,akkor most feltételezni fogják rólam,hogy én löktelek le,és tök mindegy hogy nézzük. Ha én is ugrok,akkor sem tudom segíteni a gyerekem,és feleségem,és akkor sem,ha a börtönbe vagyok.

Mellesleg ez a legrosszabb dolog,amit megtehetsz. Ezzel nem feltörlöd,hanem elkened a xart.

2021. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát nagyon nem örülnék egy ilyen barátnak, aki előttem parádézik. Aki az akar lenni titokban teszi.

Megmondanám ezesetben hogy legalább rám tekintettel hagyja abba ezt, aztán megszakítanék minden kapcsolatot.

Nekem ilyen borderline barát fesztiválozása nem kéne, nekem is meg van a saját életem.

2021. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy enyém lehet-e a laptopja, mert akkor oké.
2021. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Milyen laptop? Ha egy fasza, újabb gaming kategória, akkor meg is ölném érte.

2021. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húúú...megfognád a söröm? Aztán visszarántanám a grabancánál
2021. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!