Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogan lehet az algát eltávolít...

Hogan lehet az algát eltávolítani a szikláról?

Figyelt kérdés
Újraindítanám az akvát, kivettem a sziklákat. Ha lesúrolom, az elég? Tiszta algák.

2020. máj. 29. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hulk Hogan itt van? :D
2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem elég, érdemes pár napra hipós vízben áztatni, majd nagyon alaposan, többszöri vízcserével áztatós módon kiöblíteni.
2020. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta igyekeztem nagyon biztosra menni: elektromos csiszolóval körbe lett csiszolva, ezután kisütve, most pedig hipóban ázik. Így akkor elég lesz, ugye? :D
2020. máj. 29. 22:48
 4/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Szerintem még dobj rá napalmot, úgy a biztos!
2020. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Általában reggeli kávézgatás közben olvasgatom az oldalt, legtöbbször csak kilötyög ha nevetek most a billentyűzet közé öntöttem. Minden esetre vidámabb lett a napom, köszi.:D Ezen túl ajánlani fogom algák ellen a csiszológépet is a barkácsolásban jártasabb akvaristáknak.:D
2020. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Ezen a csiszológépen én is behaltam. 😅

Simán elég higított hípóban 10-20 perc, bő áztatás aztán mehet vissza. Nálam a garnélák utána vidáman takartították a kifehéredett algát. 1 hét elteltével már szinte semmi nincs belőle.

2020. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!