Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jönnek be a rosszfiúk? 16/L

Miért jönnek be a rosszfiúk? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkban akivel egy utcában lakom, van rock bandája, edz, állandóan bulizik.

Mindig meg mindja ha nem tetszik neki valaki, és nem egy kedves ember, mégis csomó lány oda van érte.

Nekem is megtetszett, pedig nem kelltt volna.

Mit tegyek?



2021. ápr. 4. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aranyos, felénk fiúk jönnek be. Kinek mi.
2021. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát ki lehet próbálni mindent. Ha nem fogod jól érezni vele magad, akkor szakíthatsz még mindig vele.
2021. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert te meg jókislány vagy, és ez a fiú meg mindaz, amit titkon te is szeretnél.
2021. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Nemtudom, de nekem szimpatikus a srác, én is ilyen vagyok :D

Nem is értem mi a baj vele, miért baj, hogy megtetszett.

2021. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Mert elkenyeztetett kisgyerekkent nevetseges gyermeteg elkepzeleseid vannak a tarskapcsolatrol. Nem is kapcsolatot keresel, csak gyerekkent jatszol, es egy menonek mondott figuraval akarnal, remenyeid szerint te is meno lenni. Szoval, menosegre vagysz, nem a sracra.
2021. ápr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
És mitől olyan rosszfiú az a gitárhős? Ez nem derült ki a kérdésből. Nem eszi meg a spenótot? Vagy nem viszi le a szemetet?
2021. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 oneswfanboy ***** válasza:
54%
A csajok csak arra a pasikra mondják, hogy rosszfiúk akik helyesek és jól néznek ki mellette meg van egy fajta leszarom stílusuk,viselkedésük. Egy átlagos, külsejű palira már nem mondják ezt, hiába ha neki is ilyen stílusa meg minden ha arcra nem karakteres meg csajnak olyan semmilyen. Általában a rosszfiúknak karakteres arcuk van, egyedi, vagány, a legtöbb csajnak instant elélvezés van tőlük. És ha ez mellé, vagány, meg szókimondó, és bunkó az a legtöbb csajnak egy főnyeremény. Ennyi az egész, amúgy meg általában a rosszfiúk, helyesek és ezt tudják is magukról. Na pl Billy Idol na ő volt szerintem fénykorábban a megtestesült igazi istenteremtette rocker ízig-vérig rosszfiús, pasi szemmel is nézve nagyon jó képű volt fiatalkorábban. Szerintem ő volt a rosszfiús rockerek No1.-ja. Manapság is ha egy pasinak hasonló arca van mint neki, karakteres, vagány na akkor a csajok nagyrészével instant kefélhetsz.. A külső a lényeg amúgy, a csajok egyből beosztályozzák a palikat. A külső visz mindent, lehet lepontozni de ez true story
2021. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Négyes az konkrétan bassza meg és engedje már meg a tiniknek hogy tinik legyenek, köszi:)
2021. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
tizennyolcas az konkrétan fogja be a pofáját köszi
2021. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
tizenkilences az konkrétan nyaljon zacsi izzadságot köszi
2021. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!