Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek tényleg a...

Lányok nektek tényleg a rosszfiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Egyik órán az énektanárom beszélgetett a lányokkal,arrol h minden lánynak a rosszfiúk jönnek be,akik feltűnést okoznak,sok galibába keverednek,menők,és a lányoknak félni kell h elhagyja őket.A lányok nem mondtak semmit nemtom h ők mit gondolnak.De szerintetek az igaz ez a tény,h a külső mind1 csak belsőre legyen ilyen?Elgondolkoztam ezen mert én sajna a jófiúk közé tartozom,aki kicsit halk,s hagy másokat szóhoz jutni,s nem vok az a páva típus sem,de viszont nagyon jó velem beszélgetni s megbízható vok.a külsőmmel sincs baj 195 cm vok,s viszonylag izmos testalkatú.Gondolkoztam h lehet h az egyik haverom aki rengeteg csajjal járt már lehet h azért van ilyen szerencséje,mert amugy kb 170 cm és 45 kg és félrefésült Justin Bieberes haja van.De őt mégis bírja minden csaj.Szerintetek próbáljak jobban megváltozni?LÁNYOK NEKTEK TÉNYLEG A ROSSZFIÚK JÖNNEK BE?Válaszotokat előre köszönöm!

Egy 17 éves 11.-es srác



2013. okt. 20. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
nem tom miért de tényleg jobban vonzódok a "rossz" fiúkhoz.15/l
2013. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha a "rosszfiú" alatt a szemétláda, tajparaszt, hűtlen, kötekedő, illetlen tuskókat érted, akkor nem, nagyon nem.


Ha viszont a magabiztos, szókimondó, eszes, talpraesett, vagány férfiakat érted, igen.

2013. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Ne rossz legyél, hanem ne legyél lekvár. Beszélj érthetően, ne sutyorogj. Na meg merj odamenni, a szemébe nézni, beszélni vele.
2013. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De kérlek arra is válasyoljatok h miért!S h tényleg mind1 a kinézetcsak legyen ez az át****ós páva,aki menő meg minden majd hirtelen eldob?
2013. okt. 20. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
1.vagyok. nem olyan értelemben rosszfiúkra gondolunk,mint te.
2013. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a rosszfiút arra szoktam érteni,hogy vagány, talpraesett ne kezdjen el bőgni ha valaki beszól neki, vagyis érted...

Ezeket a bunkó, parasztokat én sem kedvelem

2013. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én a normális, átlagos fiúkat bírom :) 14/l
2013. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
"vagány, talpraesett ne kezdjen el bőgni ha valaki beszól neki" Ez mióta rosszfiú bazze? Ez csak annyi, hogy vannak tökei és nem beszari, de ez hol rosszfiú? Érdekes...
2013. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
ízlések és pofonok... általában a "rosszfiúk" azok akik mindenben benne vannak, kötekednek, és tényleg legtöbbször csak simán eldobják a lányokat maguktól, ahogy megunták őket... és igen, van akinek ez bejön, mert ők olyan "menők"... a páwa az már más tészta... de én személy szerint egyiket se kedvelem nagyon... nekem a normálisak jönnek be, akik normálisak a többiekkel, és nem bunkóznak... meg nem úgy öltözködik mint egy lány, és nem is úgy mint egy hajléktalan... 17/l
2013. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De kérlek arra is válasyoljatok h miért!S h tényleg mind1 a kinézetcsak legyen ez az át****ós páva,aki menő meg minden majd hirtelen eldob?


Nekem a kinézet a "vagány" szó mellé a bőrdzseki társul kapásból. (Inkább bőrdzseki, de személy szerint döglök az elegáns öltönyökért is.) Rockos, érted.

2013. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!