Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek gyáva szar alak?

Figyelt kérdés

Az élet hanem az összes de sok területén kudarcot vallottam, emiatt voltak már öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim.

Kerülöm a konfliktust mindenkivel és engedékeny vagyok ha olyan a helyzet, valamint nem sok önbizalmam maradt, de persze beszélem magamnak hogy nem érdekel mások véleménye, nagyon nehezen fogadom a kritikákat.

Nem szabad ki felejtenem, hogy többnyire lusta vagyok motiváció hiányában.

Nem akarok ilyen maradni.

23/f



2021. ápr. 4. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"Kerülöm a konfliktust"

Muszáj konfliktusokba menned önmagadtól, mert azokból fejlődsz.


"Nem szabad ki felejtenem, hogy többnyire lusta vagyok motiváció hiányában."

A motivációnál erősebb az akaraterő :)



Csinálj pár google keresést a problémáidra rákeresve.

Önfejlesztést javaslom.

2021. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nevelő apám mondta régen hogy nem vagyok eltökélt, ezen kellene változtatni valahogy.
2021. ápr. 4. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha valaki beolvas nekem, én még el is sírom magamat felnött létemre.
2021. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most megint ezzel kell jöjjek: keress egy sportot, amit élvezettel csinálsz. Értelmet ad az életednek, lesznek céljaid és önbizalmad általa.

Persze emellett az önfejlesztés is jól jön.

2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3. válaszolónak:

Én nem sírom el magam, de a határán vagyok nagyon. Könnyen ki tudom fejezni az érzelmeket, de vissza fojtom őket ha kell férfiként.

2021. ápr. 4. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, mint a 4-es. Keress valami időtöltést, amiben megélheted, hogy fejlődsz, kitartó vagy, amiben sikereket tudsz elkönyvelni. Sport, nyelvtanulás nagyon jó példa.
2021. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!