Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó egyesek számára az,...

Miért jó egyesek számára az, hogy gonosz megjegyzést írnak mások kérdéséhez, amikor kedves és emberséges szavakat is írhatnának?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy olyan sokakból árad ezen a felületen is a rosszindulat, a rosszakarat, a gyűlölködés. Ennyi sérült lelkű ember él ebben az országban? Nem lenne jobb érzés kedvesnek és megértőnek lenni a másikkal? Mi járhat az olyanok fejében, akik gúnyos, gonosz szavakkal reagálnak egy számukra teljesen ismeretlen ember kérdésére? Feszültség, idegesség van bennük, és így akarják levezetni? Vagy eleve romlott a lelkük? De ennyire, hogy ismeretleneket bántanak, sértegetnek? Vajon nekik hogy esne, ha a gyereküket, anyjukat, férjüket is úgy, olyan szavakkal bántanák mások, amilyenekkel ők fordulnak itt a kérdezőkhöz?
2021. ápr. 5. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, ez az utolsó mondat annyira lejárt szöveg. Az én szeretteimet megvédem, ettől függetlenül egy idegen embert magasról lekakilok.
2021. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos én is volt, hogy indulatból írtam csúnya dolgokat, de ezen próbálok változtatni. Sok frusztrált ember van itt is, meg a való világban is. Általában aki sért, az egyben sértett is, azaz leggyakrabban a sebzett vad támad. Aki önmagával harmóniában van és boldog, az szeretettel viszonyul a többi emberhez is.
2021. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ezt én is megfigyeltem. Néha ezeknek mindenki előtt vissza is kérdezek, hogy "miért, te olyan tökéletes vagy?"

Van, hogy ezután még neki áll feljebb, hogy ő igenis jobb, mint a kérdező. Ezeket le kell sz@rni azt kész.

2021. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én hülye kérdésre szoktam irni hülye választ.

Pl. Miért nem szeret engem senki? Bejönnek-e a pasiknak a kék szemű lányok?


Mennyi az esélye, hogy összejövök a sráccal, ha háromszor pislantott rám...


Ha van irva egy szöveg, amiből meg lehet érteni a szituációt, akkor persze más, de a semmitmondó kérdésekre csak semmitmondó választ lehet adni.

2021. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Én azt bírom, amikor valaki nem tud valamit a leírt kérdéssel kapcsolatban, hisz az egész életét nem tudja leírni a kérdező. És ahelyett, hogy rákérdezne a dologra, egyből a legrosszabbat feltételezi, és úgy válaszol. Fél se merül benne, hogy nem úgy van.
2021. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Én csak idióta kérdésekre szoktam alázó megjegyzéseket írni. Normális kérdésre normális választ írok ha tudok. Ha nem, akkor nem írok.
2021. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy aki amúgy is a földön van, abba előszeretettel rúgnak még néhányat.. egyszerűen ilyenek az emberek, de nem csak itt, a való életben is. Ha valakinek rossz, azt méginkább bántják. Undorító.
2021. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire képesek felgyűrt ingujjal is vagy frissen végezték a Gonosz Törpe Képzőt és próbálkoznak.
2021. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek itt élik ki a frusztrációikat a sikertelenségeik miatt. Csak a szokásos.
2021. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!