Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember külső tulajdonságaibó...

Az ember külső tulajdonságaiból lehet következtetni a belső jellemére ? Ha mondjuk lóarcú, vagy szőke hajú, barna szemű stb...

Figyelt kérdés
Egy lóarcú ember milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik ? Kire mondják azt, hogy olyan megbízhatatlan feje van, vagy tipikus bűnöző alkat ? Milyen tapasztalataitok van a barna, illetve szőke hajú emberekkel ? Ki a megbízhatóbb, őszintébb ? Kék szemű emberekről mit kell tudni ?

2021. ápr. 6. 15:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%

"a neurális hálózat 89,5 százalékos pontossággal döntötte el, hogy az illető bűnöző vagy nem"

oké, tehát egy, a gyakorlatban használhatatlan valamit hoztak létre. ha ezalapján csuknának le embereket (amit mondjuk a kínaiakból pont kinéznék), az a 10.5% ártatlanul ülne börtönben.

2021. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
20: Na de akkor ez nem az én agyszüleményem. Úgy állítod be, mintha ez az én felvetésem lenne, pedig már jóval régebben is vizsgálták ezt, pl Lombroso. Akkor nem engem idiótázol le tulajdonképpen, hanem őt, mert ő találta ki ezt az elméletet.. És ez egy KÉRDÉS, NEM ÁLLÍTÁS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. ápr. 6. 15:51
 23/35 anonim ***** válasza:
51%
De ezt írtam az első válaszban. Igaz, tévedtem, mert 1900-as évek eleje, de pont ezért írtam. Tudtam, hogy volt ilyen, és nem hiszem el, hogy 2021-ben ezt valaki komolyan veszi.
2021. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%
#22 neked se tartott volna több ideig utánanézni, hogy a frenológiát már rég kivetette magából a tudományos világ, a híveivel együtt (ebbe beletartozik ez az olasz hapsi is). reméljük, hogy legalább annyit megtanulsz ebből a kérdésből, hogy mielőtt kérdezel valamit, utánanézel, hátha meg lett már válaszolva. mert ha van már válasz, akkor számíthatsz a "google, wikipedia a barátod" jellegű kommentekre
2021. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

"Úgy állítod be, mintha ez az én felvetésem lenne"


Egyáltalán nem a te felvetésednek hiszem. Ahogy a laposföldhívőkkel sem azért van bajom, mert ők találták ki a lapos Földet, hanem pont azért, mert már volt ilyen, be van bizonyítva, hogy hülyeség, miért foglalkozunk vele.

2021. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Na jó elegem van, veszekedj akivel akarsz, most lett elegem, semmi kedvem random idegenekkel vitázni, mert semmi de semmi értelme. Ha tényleg butaság a kérdés, nem kellett volna válaszolnod sem, de én nem fektetek ebbe az energiát, hogy felüljek a provokációdnak. Léptem. Pukkadj meg !
2021. ápr. 6. 15:56
 27/35 anonim ***** válasza:
35%

"Ha tényleg butaság a kérdés, nem kellett volna válaszolnod sem"

akkor honnan tudnád hogy butaság? amúgy új lehetsz itt a gyakorin, itt ha hülye vagy, akkor azt az arcodba mondják.

2021. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
65%

Hát, vannak ilyen megállapítások, hogy a kérek arcformájú emberek általában nyugisabbak, a négyzetesek borzasztó hatàrozottak stb..nézz utána.

De szerintem nem mindenkire igaz, sőt. Már rájöttek volna erre a 'titokra' és szerepelne a médiában, tankönyvekben, meg hasonló helyeken, ha valóban akkora befolyása lenne a személyiségre.

(ez azért is butaság, mert ha elmondod egy kerekebb arcformájú egyénnek ezt a sztereotípiát, akkor lehet direkt ingerültebbé, hirtelen haragúbbá válik, csakhogy ezt megcáfolja. Így pedig már nem igaz.)

2021. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Most szakadt el nálam a cérna, nem írok ki több kérdést Gyakorira. Elegem van a bunkó, rosszindulatú emberekből, élőben is utálom ha megaláznak, bunkók, beszólnak nekem, online felületen meg egy arctalan senki embertől meg aztán pláne nem viselem el. 27-es, te pedig örülj, hogy bezsebelted a megalázásomat, meg személyeskedtél, kívánom, hogy soha ne legyen több örömöd az életben ettől ! Amúgy meg volt, hogy tök normális kérdést tettem fel és azt is szétbarmolták, beszólogattak.


Ilyen élettelen senkik abban lelik az örömüket, hogy megkeserítik a másik életét, ahelyett, hogy a sajátjukkal kezdenének valamit, belerúgnak a másik emberbe. Kritikát úgy is meg lehet fogalmazni, hogy nem sértjük vérig, vagy tapossuk rommá a másik embert. Ehhez aztán nagy teljesítmény kell, tényleg csak gratulálok az ilyen embereknek, meguntam, mennyi gonosz, rosszindulatú ember van itt ! Legközelebb írogassanak a levegőnek, kész !!

2021. ápr. 6. 16:28
 30/35 anonim ***** válasza:
23%
kérdező te jól vagy?? teljesen normális válaszokat kaptál amíg fel nem kaptad a vizet hogy téged lenáciztak. magadnak képzelted be az egészet. az első 3 komment után felfoghattad volna hogy butaságot kérdeztél, és lezárhattad volna a témát ott. de ehelyett elkezdtél hisztizni. amúgy szerintem se írj ki több kérdést, ha ennyire nem tudod kezelni a kritikát.
2021. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!