Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez velem?

Mitől van ez velem?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm ,már nem tudom nevezhetem egy havernak,de amint meglátom rosszul leszek főleg ha elkezd beszélni folyton azt érzem ,nekimegyek beszóllok neki olyant ,és rendesen érzem a feszültséget !! miért van ez??
2021. ápr. 7. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlságosan gorcsolsz mikor beszélsz vele, valamiért megakarsz neki felelni.

Próbálj meg rájönni hogy miért van ez, mi váltja ki ezt a reakciót ettől a személytől. Akár megis beszélheted ezt a szorongasodat vele.

De ez csak az én ötletem, szóval nem biztos hogy ez van.

2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert egyeneses rosszul vagyok amiket beszél sokszor agyamra mennek a hülyeségek az agyatla sporolás os szövege egszerűen nem értem meg magam vele
2021. ápr. 7. 11:28
 3/7 A kérdező kommentje:
nem merem neki megmondani a frankót vagy az is lehet tulságosan hosszú idelye tartom olyannal a kapcsolatot aki nem is hozzám illik már amikor elkezdei beszélni ,hogy nekünk nem lehet nők soha nem is lesz nekem se de neked se plusz hogy ő nem vesz pizzát mert drága a t=obbiről nem is beszélve
2021. ápr. 7. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaaa akkor félre értettem.

Akkor igen te is tudod mi a bajod, lehet megkene szakítani vele a kapcsolatot ha már ennyire az agyadra megy. Vagy beszéld meg vele hogy ez téged zavar hogy ilyeneket mond, hogy ez a hozzáállása a dolgokhoz. Mert azért biztos nem lehet kellemes ezt hallgatni..

2021. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem az
2021. ápr. 7. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ideje hozzászoktatad, hogy mindig igaza van és nem mondasz neki ellent semmiben sem. Ezt már csak szép lassan tudod leépíteni. Lassan kezdj el vele ellenkezni, ne engedd, hogy letaroljon. Először jelentéktelen aproságokban mondj neki ellent, aztán lassan egyre gyakrabban egyre fontosabb dolgokban képviseld a saját véleményedet. Vagy elfogadja hogy mostantól ez nem egy egyoldalú kapcsolat, ahol ő osztja az észt, vagy ha ez így nem tetszik neki, akkor ő fogja megszakitani a kapcsolatot. Mindenképpen jobb lesz a helyzet mint most.
2021. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hm köszi a tanácsot elgondolkodtató!
2021. ápr. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!