Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnél az USA-ban élni?...

Szeretnél az USA-ban élni? Kérlek, indokot is írj!

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
nem!
2021. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem, számtalan oka van.
2021. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fő indok az, hogy nem vágyom abba a kultúrába, sose voltam oda érte. Nem vonz se az ottani munkapiac, se a potom kevés éves szabadság, se az egészségügy, meg úgy igazán semmi. Emellett nagyon kevés ember fontos számomra és nem szeretnék tőlük ilyen messze élni. Hatalmas, sokszínű

és szép ország amúgy, de én maradok az ottani turizmusnál, jó itt nekem Európában.

2021. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2


És ki tudnád fejteni az okokat? :)

2021. ápr. 7. 14:56
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem, pedig több lehetődégem is lett volna ismerősök és munkaajánlatok nyomán.

Se környezetileg, se kultúrálisan nem vonz, ellenben más országokkal. Magyarországgal is így voltam, el is költöztem.

Másrészt furán hangzik, de túl problémás hely. Társadalmilag egy káosz.

2021. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Az élet ott sem olyan mint a filmekben, aki szegény, az ott nagyon szegény, nulla szociális hálóval, orvos csak pénzért, egy vakbélműtét elviszi a házad, rettenetesen sok az erőszakos bűntény, a gettók életveszélyesek, minden város tele no-go zónával.

A középréteg agymosott zombi akik valamilyen szinten egy giccses gyerekvilágban vannak erőszakkal tartva, ráadásul az egyik legműveletlenebb társulat.

Tele időjárási kataklizmákkal, amikor jelentős réteg válik földönfutóvá a nem várt természeti csapás hatására.

Persze milliomosként éldegélve ott biztos más, de a vagyonos embernek mindenütt jó.

2021. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon szívesen élnék ott. Sokkal jobb az élet, magasabbak a fizetések. Illetve nincs ennyi rasszista, homofób, gyűlölködő szarrágó, mint itt kishazánkban.
2021. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Abszolút nem vonzz az eladósítás, a rendezkedjünk be olyan színvonalú életre, amit nem engedhetek meg magamnak.

Ott szinte kötelező a hitel, mindenre.

Az EÜ rendszer nagyon fizetős, akkor is, ha van biztosításod.



Turistaként mindenképp megnézném, de élni nem szeretnék ott.

2021. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

#6: abszolút egyetértek veled!


Voltunk kint egy évig (férjem ösztöndíjas kutató volt ott) - hát köszi, elég is volt. :-)))

2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
A 7-es nyilván megnézett pár hálivúdi nyálas filmet, és az alapján alakította ki a képét a zusákokról... :-D
2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!