Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog, amit nem...

Van olyan dolog, amit nem tudsz elfogadni magadban ? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

Ingyenes terápia, itt mindenki leteheti a lelki szemetét. Tisztuljatok meg, itt mindenki " meggyónhat" - olyan értelemben, hogy mindenki leteheti a lelki terhét. Na zudítsátok rám, mint ló a xarát.


Ti mindannyian tökéletesek vagytok ! 😊😊😊



2021. ápr. 8. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudok elfogadni magamban xDD

Mármint ami lényeges.

2021. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyugodtan tegyétek le a terheiteket ! Ez egyfajta lelki méregtelenítés, minden szégyentől, stressztől szabaduljatok meg !
2021. ápr. 8. 13:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Persze, messze nem vagyok tökéletes, de ez nem okoz álmatlan éjszakákat vagy frusztrációt.
2021. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Én inkább kifizettem a terápiát, az legalább tényleg használt így már nincs ilyen :D

De azért aranyos kezdeményezés, csak épp attól, hogy valki leírja még semmi sem fog változni vagy megoldódni, annál azért jóval nehezebb a lelki munka.

2021. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen tudom elfogadni azt, hogy párom apja és annak élettársa érzelmileg és értelmileg egy nulla, párom apja párom gyerekkorát tönkre tette stb.. és ezeknek tudatában nagyon nehéz olyan kapcsolatot kialakítanom velük, hogy ne lenézéssel és 10 m-es távolságtartással álljak feléjük. Nehéz sokszor türtőztetnem magam, hogy ne szóljak be nekik, pedig annyira ostobák és a cselekedeteiktől sokszor falra mászom.


Szerencsémre ezzel párom is tisztában van, hogy milyenek, és hogy mit élek át. Mégis sokkal nehezebb így valakikkel kapcsolatban lennem, hogy a hátam közepére se kívánom.

2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Tökéletes vagyok
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyvalamit kiemelhetek, akkor az az,hogy kihasználják, ha jószívű vagyok.

De van sok más is rossz tulajdonságom,de ez idegesít a legjobban.

2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4: Igen, terápia az hatásosabb. De megoldás lehet a kiírásos technika.


Írjátok le egy lapra, hogy mit nem tudtok elfogadni magatokban, milyen szégyeneitek, bűntudatotok van. Miután ez sikerült, tiszta idegből tépjétek apró darabokra a papírt, hajítsátok szanaszét, vagy dobjátok a tűzbe, majd üvöltsetek akkorát, amekkorát csak tudtok a levegőbe.


Higgyétek el, ezután meg fogtok könnyebbülni, ha csak rövid távra, de akkor is.

2021. ápr. 8. 13:11
 9/16 alletta ***** válasza:
100%
kicsit a kognitív terápiára hajaz kiírásod.:)
2021. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
8 Na látod nekem pl. az ilyesmi sose vált be. Sőt, még rosszabb is volt, mint előtte, mert az alap problémákra még rápakolt az is, hogy bűntudatom lett, hogy nincs semmi hatása, biztos én csinálok valamit rosszul :D
2021. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!