Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog, amit nem...

Van olyan dolog, amit nem tudsz elfogadni magadban ? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

Ingyenes terápia, itt mindenki leteheti a lelki szemetét. Tisztuljatok meg, itt mindenki " meggyónhat" - olyan értelemben, hogy mindenki leteheti a lelki terhét. Na zudítsátok rám, mint ló a xarát.


Ti mindannyian tökéletesek vagytok ! 😊😊😊



2021. ápr. 8. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Dikk most miért kell lepontozni azért mert én nem vélek magamban hibát felfedezni?


Attól még senkinek sem ártottam soha.

2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Túlságosan, szemtelenül jóképű vagyok, így nem nagyon győzöm már a női áradatot. Folyton keresnek, rám írnak, hívnak, leszólítanak, így alig van már nyugtom. Mit tegyek?
2021. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatú vagyok, es bosszúálló is. Persze, nem ok nélkül, de ha valaki tesz ellenem valamit, azt ötszörösen fogom visszaadni. (akár tudatalatt is) Pedig egyszerubb lenne ezzel nem foglalkozni, es csak kizárni az életemből.
2021. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés helyen kell elférni a fogaimnak, gyerekkoromban tágítással próbálták szabályozni, de nem jött be, egészséges fogat nem akartak húzni. Most van egy hátsó lyukas fogam, meg akarom dumálni a fogorvossal, aki észrevette, hogy ne tömje, hanem húzza ki, akkor lenne több hely a többinek, amik most össze vannak torlódva.
2021. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A szociális fóbiám zavar engem
2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire föl, és pontosan mióta, de káromkodni kezdtem. Még nem tartok ott, hogy bizonyos szitokszavakat kötőszóként használjak, de ezt a szintet nem is szeretném elérni.. az a fura, hogy vagy gimi közepéig ki nem állhattam a káromkodást, most pedig itt tartunk..

Valamint, hogy hagyom, hogy kihasználjanak, nem tudok kiállni magamért, és nem vagyok valami spontán.

Próbálok ezeken változtatni, de ami egyszer rögzült..

20/L

2021. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!