Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szimpatikus Caramel felesége...

Szimpatikus Caramel felesége (Szilágyi Szilvi)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen az volt, aztán 2x is voltam vele egy helyen ( Allee + étterem Corvinnál) és egészen meglepett milyen harsány, már - már közönséges ahhoz képest főleg, amit insta alapján gondol róla az ember.


Másrészt biztosan nem véletlen, hogy mindenki megszakítja vele a kapcsolatot hol vannak az igaz barátok? Inezzel volt mindig együtt aztán hopp törlés & tiltás nem beszélnek, aztán jött Bogi mindenhol vele jelent meg, mindig náluk volt, mostmár ott is tiltás & törlés& kikövetés.

Jó élete van, soha nem kellett dolgoznia C. viszi haza a rengeteg pénzt van egy gyönyörű és okos lányuk, de valahogy mintha belül mégsem lenne ő rendben...fura a Szilvi nekem mostanra már.

2021. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Megdöbbentő, hogy harsány mert az instán már-már sziruposan kedves, visszafogott, lehet ez is csak felvett, bár mindig mondja, hogy rengeteget beszél és utálkozni is nagyon tud.

Én ugyanígy érzek vele kapcsolatban,valami nem lehet nála rendben, a lelke hamis, nem kiegyensúlyozott, még pszihológushoz is jár, szerintem a férje is leszarhatja a fejét, azért megy ez a hálát adok ezerrel meg kompenzáció mindenben, a lánya miatt tisztelheti csak,de a személyisége irritáló lehet.

Pár évvel ezelőtt mikor elkezdtem követni, még szerényebb volt, akkor én is bírtam, lehet akkor is ilyen volt, csak nem ismertem ki. ;)

2021. nov. 27. 02:36
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Igen, azért írtam nekem is meglepő volt főleg, amikor olyan szavak hagyták el a száját nyilvános helyen, ami még nálam is ritka. Nem akarok álszent lenni én is tudok ilyen lenni sőt alapjában is elég " olaszos" a természetem szóval engem nem zavar csak tekintve TELJESEN mást mutat instán kaptam fel rá a fejemet.

Tudom azt is az insta nem a való élet / világ, de ő nem abban az értelemben más, hogy agyon van filterezve & szerkesztve a képe stb.aztán élőben meg rá sem ismersz, mint sokaknál , hanem természetre ami számomra megdöbbentő volt.

Sok insta élőjét láttam és amilyen lágyan beszél ott annak totál az ellentéte amit személyesen tapasztaltam. Nekem valahogy baromi fura az ilyen fokú váltás...már - már nyomasztó. Mintha 2 teljesen más személyiség lenne.


De ez csak az én véleményem.

2021. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és az is fura, hogy mindig kb 10 évvel fiatalabb jóformán tini barátnői voltak ( persze már velük sincs jóban), de egy korabeli 25-30 éves nincs mellette, azért mondom valami ott nem oké. Aki csak azzal tud jóban lenni, aki még a koránál fogva könnyen irányítható az elgondolkodtató, aztán amikor már ezt nem hagyták gondolom jött az összeveszés.

Ő dolga persze csak azért írtam le, mert ha valaki rég követi egyre több dolog tűnik fel és válik érdekessé a személyével kapcsolatban.


Ettől függetlenül a legjobbakat kívánom neki(k) és jó egészséget a kislánynak az a legfontosabb, ha az van minden van!

2021. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
Biztos forrásból tudom, hogy azért építette le Inezt, mert a csaj minden szart kirakott amikor együtt lógtak Szilvivel. Nem tudtak úgy találkozni 10 percre, hogy Inez ne posztolja ki. Ez Szilvit nagyon zavarta. Boginak pedig durván kinyílt a csipaja! Az új Marci nevű csavojaval rá kaptak a szintetikus drogokra! Hiába van együtt ezzel a sraccal, Bogi rá hajtott Caramel sofőrjére! Ezért építette le ezeket a fiatal baratnoket. A legjobb barátnői 34-44 éves civil nők akikről alig posztol mert civilek! Kelemen Zsófi pl 34 éves és elválaszthatatlanok Szilvivel! Én közelről ismerem az egész családot és ez tutira így van!!!!
2022. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 : Szia Szilvi, örülök írtál ide. ;)
2022. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, aki ismeri személyesen tudja milyen valójában az insta élete más tészta az nem a valóság.
2022. febr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet Caramel intelligenciáját akarja utánozni, azért finomkodik az instaéletben
2022. febr. 24. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Caramel tudja honnan jött és alázatos a mai napig míg a felesége nem tudja mi is az ( max a szót ismeri) ezt pedig tanulni nem lehet.

Olyan ez, mint amilyenek sokunk nagyszülei voltak falun: az a végtelen "egyszerűség" a szó POZITÍV értelmében sőt inkább mondanám tisztaságnak. Szép lélekkel, tisztelték az embert/állatot /természetet mindent és mindenkit. Szóval Caramel egy jóindulatú ember nagy szívvel nulla színészkedéssel, ami sajnos Szilviről nem mondható el. Kár pedig, mert jóra is fordíthatná azt ahogy és amiben él, ideje lenne rá a stíluson meg lehet csiszolni ha máson nem is, azon igen. Lehet fog ő még finomodni amúgy, bízzunk benne bár azt gondolom az alapok akkor is alapok.

2022. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!