Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szilagyi Szilvi (Caramel...

Szilagyi Szilvi (Caramel felesége) szerintetek jó példakép?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a pozitív kisugárzása és a kedvessége.

2020. szept. 25. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2020. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Sztem is. :)

Már régóta követem instán, megfogott a kèpein keresztül, hogy mindig vidám, pozitív gondolatokat ír a képei alá, de nem okoskodó és a leginkább abban, hogy milyen jó anya, ráadásul ilyen fiatalon. Példaértékű, ritka az ilyen szerető anya.

Később megnéztem a vele készített interjúkat youtubeon, tényleg “koravén” a szó pozitív értelmében, ahogy magáról nyilatkozik, ilyen fiatalon, nagyon erős, optimista, talpraesett, céltudatos, szorgalmas, kedves, értelmesen, választékosan beszélő nagyon természetesen viselkedő fiatal nő.

Sztem ezeket a tulajdonságait egy kicsit a félig ázsiai származásának is köszönheti, sztem ritka hazánkban aki 19-26 évesen ennyire tudatos lenne. De lehet szerecsés is, hogy Caramel a férje, nem tudom. Nagyon fiatalon szült és hihetetlen természetesen, nagy szeretettel, kedvesen neveli a kislányát. Olyan mintha a hazai celebek is észrevették volna ezt a pozitív tulajdonságát, mert előtte ennyire nem volt divat gyerekkel, családdal szelfizgetni.

Azóta rengeteg szuper mami született, másolva amit ő már 6 éve csinál...pl. Tücsi, Darai Andi/Manker, Kulcsárèk, Radics, Debreczeni ès még sorolhatnám a szuper, erőltetett, okostojás, dicsekvő celebmamik listáját :D

A gyomrom forog tőlük...:(((

Bosszantó, hogy ezek közül mindegyiknek jóval magasabb követőszáma van.

Nekem az is nagyon tetszik, hogy őszinte, van öniróniája, szeret és tud is főzni, kreatív típus, mindig csinál vmi érdekeset, kacatmentes a lakásuk és tisztaságmániás.

2021. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt nagyon szépen megfogalmaztad🙂 hasonlóképpen vélekedek én is
2021. febr. 12. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Én kedveltem őt, de sajnos csalódás.. érdeklődtem tőle, hogy hol vett egy dolgot és nem válaszolt. Na annyira nem akkora sztár ő, hogy egy tök normális, kedves kérdésre ne lehessen egy szóval válaszolni. Szépen ki is követtem.
2021. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ooo ez szomorú, most kicsit csalódtam, mert szeretnék én is valamit kèrdezni tőle a lakàsukkal kapcsolatban.

Amit sajnos én is észrevettem, hogy amióta van fotósa, Antal Kliszek, igaz, hogy tökéletes a feedje, de felületesebb és egysíkúbb is lett....régen nagyon bírtam az oldalát, egyszerű volt, hétköznapi, vidám, aranyos tartalmakkal. :))

2021. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is bírtam régen, ma feltett vmi kérdést a “rajongóihoz” válaszoltam neki kedvesen, amnyit se írt vissza, hogy köszi.

Előbb-utóbb csalódás lesz mindenki, akinek beindul az instája.

2021. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó példakép márpedig azért, mert teljesen más az életben, mint amit instán mutat. Nekem pont ezért hatalmas csalódás volt, amikor például mellettünk ültek ebédnél el sem akartam hinni azok a szavak (főleg úgy) az ő szájából hangzanak el, mert olyan kis kedves, "lágy" képet mutat magáról instán, de ezért nem szabad hinni a netes világnak. Influencer körökben pedig, akinek van ismerőse tudja mi a vélemény róla nyilván nem véletlenül, ez a kettős szerep sosem kifizetődő.


A kislányuk viszont csodás kívül - belül az kétségtelen olyan, mint egy kis angyalka.

2022. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem az tűnt fel, hogy néha vág gonosz fejeket pl. mikor élőben főzött, elköszönt, a kamera fáziskéséssel kapcsolt, így láttam hogy ahogy elköszönt rögtön lefagyott a mosoly az arcáról, elég undok feje lett, nagyon tudja, hogy ezzel a bájos kis kedves mosolygós amerikai keep smilinggal olyan kis szendének állítja be magát a követők előtt


még régebben ha valami kiverte nála a biztosítékot, pl. valamilyen politikai hír, instastoryban F*CK -al fejezte ki a nem tetszését.

Szóval én is azt mondom, nem annyira gáz ez a mai világban, fiatal meg minden, csak ez az àlszenteskedés, mást mutatok mint ami vagyok, fura.

2022. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Pontosan...

Nagyon nem olyan ő, mint instán.

Sajnos.

2022. jan. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7es úgy érted, hogy folyamatosan káromkodott? Mire utalsz, hogy influencer körökben mindenki tudja milyen?

A végén még kiderül, hogy Caramel sem olyan szelid fickó, mint gondolom.


Persze tudom, hogy mindenki más valamelyest százezer ember előtt, de lehangol azért, ha valakire felnezel és kiderül, hogy lekezelő ember

2022. jan. 27. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!