Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetséges az, hogy a...

Hogy lehetséges az, hogy a szemkontaktust nehezen tudom megakadályozni, eggyes embereknél?

Figyelt kérdés

Legtöbbszőr lányoknál fordúl elő nyílván 20/F... Az időssebb embereket,

tudom ignorálni szemkontaktusban. De viszont, ha valaki szép, vagy szimpatikus, egyszerűen, lehetetlen megakadályoznom a szemkontaktust. Jó megtudom, de teljesen erőltetett, és teljesen furának tünhetek közben. Főleg amikor a szemem sarkából látom, hogy rám néz, én pedig nem nézek vissza rá. Nekem ez kínos. Ha már itt tartunk, hogy a szemem sarka, akkor mondanám azt is, hogy amikor csak a közelben van, és meglátom a szemem sarkából, egyből rá nézek. Pedig általába figyelmenkívűl hagyom, hogy mivan körülöttem. Mással is van ilyen?



2021. ápr. 11. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát például nálunk itt a Tesco ha van egy K..va jó csaj, soha nem bírom ki hogy rá ne nézzek. Olyan mint egy mágnes...
2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha jah van ez így...Csak én nem nyálcsorgatás miatt nézek oda.
2021. ápr. 11. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam,főleg ha nővel beszéltem,nem bírtam sokáig tartani a szemkontaktust,zavarban voltam stb. Valahogy kinőttem ezt a dolgot,ma már mélyen bele nézek a szemébe annak akivel beszélek legyen az akárki.Sőt, már idegesítő ha beszélek valakivel és nem néz a szemembe.
2021. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!