Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek miért ilyen agresszív, bunkó mentalitasuak?

Figyelt kérdés

Annyi rossz májú ember van az országban, hogy kifordul a gyomrom tőle.

Most voltam csaladlatogatason, és az emberek az utcán orditoznak egymással, a boltban egymásnak beszologatnak. Budapest volt eddig a legdurvább mind közül...

Nektek mi bajotok van? Mit éreztek? Kiábrándító az egész, főleg ez a rengeteg mocsok, amit szetdobaltok. Atjovok a határon kocsival és az erdő tele van hulladékkal.

Nektek ez jó? Nem szúrja a szemeteket?

A másik meg, az udvariasság fogalmát sem ismeri a többség, milyen bunkó felszólítás már az, hogy mondjuk: " meg kellene" , " ki kéne"

Nem az a szép udvarias formula, hogy " legyen kedves, ne haragudjon?" - ezeket most csak példának okáért hozom fel.

Tényleg ennyire megbomlott a tarsadalom Magyarországon? Rohadt szomorú az egész hely...



2021. ápr. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ne gyere Mo-ra. Ennyi.
2021. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszéltem. :D
2021. ápr. 12. 09:02
 3/59 anonim ***** válasza:
66%
Mert az általad megismert bunkó emberek alapján általánosítasz.
2021. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
72%

Furcsa Magyarországon járhattál, én ritkán tapasztalok ilyeneket, pedig évtizedek óta itt élek.


Vannak bunkók és szemetelők, de egyáltalán nem ez az általános.

2021. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy nem ismerem semmelyiket.


Többször voltam már annak szemtanúja, hogy bemegyek a boltba és egymásnak esnek mert például az egyik nem megy arrébb, amikor a másik szól. Lehet, hogy nem hallja.


Pest utcáin random emberek orditoznak egymással.


Tartod a sebességkorlátozást és a barom nem bírja elviselni.


Távolságot nem tartják, belelihegnek az arcodba, semmi tisztelet nincs. Na ez nálunk élő sem fordulna, mondjuk nem is hal meg ennyi ember...


Egyáltalán egy fikarcnyi tiszteletet nem adtok meg egymásnak. Szomorú nagyon az egész.

2021. ápr. 12. 09:08
 6/59 A kérdező kommentje:
4: általános??? Ennyi szemetet erdőben szetdobalva meg sosem láttam, mint itt. Egyszer voltam Romániában, ott volt ennyi szemét.
2021. ápr. 12. 09:09
 7/59 anonim ***** válasza:
24%
Hülye troll. (Igen, kiprovokáltad.)
2021. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
76%

Te hova valósi vagy?


Egyébként nem bunkóságból írtam, hogy ne gyere ide. Hanem azért, hogy akkor tényleg ne kínozd magad.


Egyébként ismered a tanmesét az athéni és thébai emberek jelleméről?

2021. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Ok, akkor troll vagyok. Győzz meg, hogy miért nem ilyen a többség.

Magatokert nem tudtok kiállni, mint pl a lengyelek.

A.penzetekbol szét van plakatolva az ország a hülye kormányuzenetekkel, pesten meg a fopolgarmester uzengeteseivel.

2021. ápr. 12. 09:11
 10/59 A kérdező kommentje:
8-as: Voralbergi vagyok (Ausztria)
2021. ápr. 12. 09:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!