Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányingerem van amikor a...

Hányingerem van amikor a barátnőm mellettem fekszik és érzem az illatait... mitől lehet?

Figyelt kérdés
nem büdös, nem visszataszító és rendesen mosakszik de vmi rossz érzés fog el és azthiszem mindjárt rókázok
2021. ápr. 13. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Halszagra gondolsz? :D :D mert akkor tudom mi a válasz, de nem írom le.
2021. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Halszag :D


Én értem mire gondolsz...

2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
A szaglás hatalmas szerepet játszik a párválasztásban is, nemcsak az állatvilágban. Esetedben azt jelenti, hogy genetikailag nem vagytok egymáshoz valóak. Én tudatosan figyelek erre, ha randiról van szó. Egyszer kiszagoltam a hozzám tökéletesen illő nőstényt, de elég gyorsan le is szállítottak a buszról.
2021. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
"Kölcsönös Neurotikus Allergia" talán?
2021. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Halszag-gomba,bakteriális cucc,vagy csak egyszerűen félrekefél.
2021. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A gombának nincs halszaga, csakszólok.
2021. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
A bakteriális hüvelygyulladásnak van halszaga, de az olyan rettenetesen büdös, hogy nehezen lehetne illatnak nevezni...
2021. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Amekkora hülyeségeket szokott írni #3-as, most kb. pont ellenkezőleg annyira van igaza.


Ti nem illetek össze és ezt a tested jelzi számodra.

2021. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a természetnek az a jó h 2 genetikailag különböző egyed szaporodik biztosítva a genetikai sokszínűséget. namármost, ha ez a hányinger azért van mert a természet rákoppint a fejemre hogy a párom az evolúció szempontjából haszontalan, az azt jelenti hogy hasonló hozzám genetikailag és 'ha a bolgyók is együttáltak' akkor sok tekintetben hasonló lehet énhozzám ergó kiegyensúlyozottab, boldogabb párkapcsolatom lehet?
2021. ápr. 14. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemigen. Vagyis nemde. Vagy talán ugyebár?
2021. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!