Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok! Az...

8 hetes kismama vagyok! Az természetes hogy ugy érzem hogy mindjárt megjön a mensim? Fájdogál a hasam alja és a derekam is fáj! És mellette még iszonyu hányingerem van!

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ne aggódj, énis így voltam. 4-ik hónapig minden nap hánytam. Most 27 hetesek vagyunk.

SZIA, BOLDOG BABAVÁRÁST!

2008. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is volt ilyen, és én is féltem, de egy barátnőm megnyugtatott, akinek szintén ezek a tünetei voltak. A hányinger pedig természetes, a 12. hétig el is fog tartani.
2008. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem inkább csak a derekam fájt.A hányinger az normális.Ha kétségek közt vagy inkább menj el a nődokidhoz ,hogy megnyugodj.Jó babavárást!!!
2008. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!