Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos gyorsan zsírossodik a...

Sajnos gyorsan zsírossodik a hajam, ha nem mosom 7-8 napig kicsit szagosodik is. A férjem tegnap este rám szólt hogy menjek el megmosni a fejemet mert érzi a savanyú zsír szagot és zavarja őt. Én megmostam de megsértődtem és nem is beszélünk most?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom sajnos nem mindig fér bele hogy hetente megmossam de olyan nincs hogy mondjuk két hétig nem mosom meg. Nagyon fáj hogy így be szólt tudja milyen sokat dolgozom ilyen nehéz a munkám és hogy én sose voltam pláza cica évek óta ilyen vagyok. Nem igénytelen ne csövesnek kell képzelni csak nem az a tipus vagyok aki a tükör előtt billeg.Nem tehetek arról hogy zsíros tipusos a bőröm és hajam! Született adottság másnak meg száraz az se szebb. Nem értem miért kell valakibe így beleállni és direkt megbántani, mert tudta hogy ezzel meg fog bántani!

2021. ápr. 19. 19:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kétnaponta megmosni a hajad, attól nem leszel plázacica, de 4-5 naponta azért illik hajat mosni. A női hajkorona még dúsabb is, jobban be tud pállani, mint a férfiaké a rövidke frizurájukkal.
2021. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

ez valami ordenáré nagy kamu.

mit figurázol ki ezzel?

úgy értem, azzal, hogy gyorsan zsírosodik, de azért bír egy hetet....

2021. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Ez kamu? Örülj hogy szólt xD

Mi ezzel a baj?

2021. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

Én se vagyok plázacica, de ha másnak kéne szólni, hogy büdös a fejem, nagyon elszégyellném magamat.

Nem tudom, hogy milyen hosszú a hajad, de ha nagyon, úgy vágasd rövidebbre, hamarabb készen vagy a mosással-szárítással.

2021. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt mondom, de hajat mosni tíz perc. Ha nincs időd, szárítás helyett törölközőbe csavarod, és úgy teszed a dolgod. Nyugi, nem a semmibe beszélek, derékig érő hajam van, nem is éppen ritkás, de max négy naponta rászánom magam. Egy hetet a száraz hajú embereknek bír ki talán, de a végére nekik is fura.
2021. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem tehetsz róla, tehetsz ellene. Attól mert szeretünk valakit az igénytelenséget nem kell eltűrni.

Egyébként meg az átlag nő 4-5 naponta mos hajat, nehogy ne bírd már ki jesszusom...és keress megfelelő sampont a hajadra.

2021. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántásból mondta a férjed (gondolom én), de igaza van. Szerintem a heti 1 alkalom a minimum (sünis haj felett). Én az úgy ~5cm hajamat már heti 2x mosni szoktam (elképesztően zsírosodik a hajam). Na de egy hét után.. szerintem tényleg mindenkinek kötelező!!

A munkára hivatkozni pedig csak egy gyengébb kifogás. Fizikai munkát végzek napi 10-12 órás műszakban, de nap mint nap fürdök és ha kell mosok hajat. Ez trehányság, nem fáradtság, már ne haragudj.

2021. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%
Ez tuti kamu, nő nem lehet ennyire igénytelen. Ez a csöves szint. Én férfi vagyok, 1cm a hajam, és három naponta mosom. Nem azért mert három nap alatt büdös lesz, hanem mert különben nem érzem magam tisztának.
2021. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Valamelyik nap beszéltem egy koreai lánnyal, aki szerint igénytelenség, hogy én csak kétnaponta mosok hajat, mert náluk az a normális, hogy naponta mosnak hajat az emberek. Ahhoz képest megdöbbentő, hogy itt egyesek heti meg kétheti hajmosásról beszélnek... Máris jobban érzem magam a magam két napjával. Mégsem vagyok annyira igénytelen ezek szerint. :D
2021. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a nyolcadik napon mindenkinek zsiros, budos lenne, csak nem tud rola, mert nem hajlektalan.
2021. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!