Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még hozzám hasonló savanyú...

Van még hozzám hasonló savanyú/boldogtalan ember (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Körülbelül 14-15 évesen tört meg bennem valami, amikor szembesültem azzal, hogy lemaradok fejlődésben a kortársaimtól. Alacsony és nőies testalkatú lettem, ami elég rendesen csorbított az amúgy sem nagy önbizalmamon. Természetesen emiatt még barátnőm sem volt sosem, szóval az egész fiatalkorom a kukába került. Most vagyok 21, egyetemista, amit szintén gyűlölök és csak azért tanulok, mert egyrészt nem akarok melós lenni, másrészt félek a munkától. Azt sem tudom, hogy fogom tudni befejezni, mert mint minden dolog az életben ez sem érdekel, ráadásul óriási erőfeszítések árán épphogy csak tudom teljesíteni a féléves kreditkövetelményt, amit később még nehezebb lesz (műszaki képzés). A pozitív visszajelzések és sikerélmények hiányában pedig huszonévesen annyira "besavanyodtam", hogy mindent utálok, ami a boldogsággal összeegyeztethető. Rosszul vagyok, ha meglátok egy szerelmes párt, vagy ha valaki önfeledten nevet. Nincsenek ismerőseim, de a szüleimen kívül senkit sem érdeklek, persze ez fordítva is így van. Most biztos lesz valaki, aki pszichológust javasol, de ő mégis miben tudna engem megváltoztatni? Van még rajtam kívül olyan, aki ilyen problémával küzd/küzdött, adott esetben sikerült egyenesbe jönnie?

2016. júl. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mert én is be vagyok savanyodva és irigy is vagyok. De úgy néz ki rendbe fogok jönni talán. Teljesen megértelek. 17/L
2016. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, és nem lett jobb.
2016. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Yawa válasza:

A magányos emberek mind így éreznek. Találd meg magad, az segít. Legtöbbünknek a művészet a kiút, vagy legalább is kapaszkodó. Te is lehetsz vkinek az igazi barát/társ. Ok, kicsit talán handikeppel indulsz, mert nyilvan nehezebb lesz olyan embert találni, akinek az alacsony, lányos srácok a zsánere, minthogyha olyan vkit kellene találni, akinek a magas férfias pasik jönnek be... Ha van mögötted stabil anyagi háttér, az lendíthet a dolgon. Ha nincs, akkor mindenek előtt azon igyekezz változtatni, mert ha pénzed van, akkor akár egyedül is nagyon jól érezheted magad (tapasztalatból mondom).

Én a 20-as éveimben rohadtul éreztem magam, naponta adok hálát amiért már vége : )

Végezetül egy vers a rossz napokra, amolyan menedék féle. Nyugi nem én írtam lol.

[link]

2016. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, de nem lesz javulás. 19L
2016. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pls, írjátok már le bővebben a saját sztoritokat is (akik igennel válaszoltak)! Kíváncsi vagyok, hogy mennyiben térnek el az enyémtől.
2016. júl. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!