Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a világótornyokat?⛯

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez nálam, de mióta megnéztem egy ilyen relaxációs videót aminek nagyon kellemes zenéje van és a videóban világtótorony természetkép van azóta lehet talán, hogy így ha néha meglátok valami világítótorony mintát akkor nagyon tetszik, elmentettem ilyen szobadekorációt is ami világítótorony szobor, képet is. Viszont nem rögeszmésen van ez nálam hanem csak úgy mint másnál pl.kedveli az ananászos dekorációkat, dolgokat. Nálam most ez a világítótorony jött be meg régóta imádom a horgony, vasmacska mintát amit nemtudom, hogy miért szerettem meg ennyire de kb ha pl.boltban látok kis horgony mintás zoknit vagy bérlettokot akkor megveszem, háttérképnek is néha ilyen horgonyost állítok be. Meg a koponya az a harmadik ilyen dolog ami nagy kedvenc, ebből sok mindent beszereztem mint zokni, maszk, hangszóró stb. De tényleg a világytótorony most a kedvenc. Viszont érdekes, hogy ugye a horgony kapcsolódik a halászathoz, vízi tevékenységekhez, hajókhoz de azok hidgen hagynak és csak a mintát imádom. 23l

2021. ápr. 20. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehat ebben semmi extra nincs. Lenyugozoek, az furcsa, ha valakit hidegen hagy. Sok lenyugozo dolog van, mindenkinek mas a kedvence, de ez kiemelkedoen latvanyos, foleg eloben, vagy ha a kepen vihar van, sotetben vilagit, stb.
2021. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, én is szeretem a világítótornyokat. Na meg a világító tornyos filmeket :)

Van bennük valami misztikus, ahogy egymagukban tornyosulnak

2021. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagukban véve is esztétikusak, amit a környezetük még tovább fokoz. A művészetben is sokszor megjelennek. Fotók, festmények, zenék. Az irodalomban is gyakori szimbólum. Számos módon találkozhattunk velük és kötődhetünk hozzájuk.
2021. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Romantikus lélek vagy. :)
2021. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Kör című filmet és akkor majd megtudod, Samara:P
2021. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.láttam de ott kút van nem világító torony ha jól emlékszem :D
2021. ápr. 20. 12:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Világítótorony is van, úgy találják meg a szigetet, hogy a filmszalag szélén látszik egy világítótorony, aztán a nő elmegy a könyvtárba, és kikeresi, hogy az hol van. Ja, meg persze van koponya is.

Azóta mi a helyzet? Ugye, már nem akarsz senkit bántani? :P

2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pacsi: én férfiként szeretem őket: a magányt, az egyedüllétet szimbolizálja számomra, ami az életem része. A közelében szívesen élnék.
2021. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ugye, már nem akarsz senkit bántani? :P

ezt mi alapján kérdezed? O_o

2021. ápr. 20. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezték a csajtól a filmben az elmegyógyintézetben...:P

Sztem nézd meg újra a filmet, hiába láttad, úgy tűnik semmire nem emlékszel már belőle:P

2021. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!