Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a világótornyokat?⛯

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez nálam, de mióta megnéztem egy ilyen relaxációs videót aminek nagyon kellemes zenéje van és a videóban világtótorony természetkép van azóta lehet talán, hogy így ha néha meglátok valami világítótorony mintát akkor nagyon tetszik, elmentettem ilyen szobadekorációt is ami világítótorony szobor, képet is. Viszont nem rögeszmésen van ez nálam hanem csak úgy mint másnál pl.kedveli az ananászos dekorációkat, dolgokat. Nálam most ez a világítótorony jött be meg régóta imádom a horgony, vasmacska mintát amit nemtudom, hogy miért szerettem meg ennyire de kb ha pl.boltban látok kis horgony mintás zoknit vagy bérlettokot akkor megveszem, háttérképnek is néha ilyen horgonyost állítok be. Meg a koponya az a harmadik ilyen dolog ami nagy kedvenc, ebből sok mindent beszereztem mint zokni, maszk, hangszóró stb. De tényleg a világytótorony most a kedvenc. Viszont érdekes, hogy ugye a horgony kapcsolódik a halászathoz, vízi tevékenységekhez, hajókhoz de azok hidgen hagynak és csak a mintát imádom. 23l

2021. ápr. 20. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A helyes válasz erre egyébként az, hogy "De akarok. Sajnálom. Nem múlik el."
2021. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha magas is vagy, akkor a tested egy felvilágosult torony.
2022. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!