Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a borsodi lányok?

Milyenek a borsodi lányok?

Figyelt kérdés

A napokban össze ismerkedtem egy Borsod Megyéből származó csajjal és nem tudok vele hosszan beszélgetni vagy jobban meg ismerni. Pedig nagyon tetszik.

Én Győrben élek ő meg csak 1-2 éve lakik itt.

Tanácsok?



2021. ápr. 20. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez túl sok konkrétum, így túl normális válaszokat fogsz kapni...
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos hogy a csajban van a hiba.
2021. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Régebben úgy főztek, mint az anyjuk, most meg úgy isznak, mint az apjuk.
2021. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Feltételezem, hogy olyanok, mint más megyében a lányok. Két kéz, két láb, egy fej stb. Mivel konkrétan egy lányról beszélünk, akit csak te ismersz, érdemleges választ ne várj. Az meg, hogy ne tudsz vele miről beszélgetni megye független dolog, valószínűleg más az érdeklődési körötök.
2021. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Olyanok mint a nógrádi lányok. De biztosan nem hasonlítanak a Győr-Moson-Soproniakra, ugyanis náluk mindenkinek lila szeme van és kéket kakilnak.
2021. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Fene egye meg, hogy miért nem Győr-Moson-Sopronba születtem. Most lehetne lila szemem.... Költözésnél vajon változik? :)
2021. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Habosak. :)
2021. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy borsodi lány lehet értelmesebb, mint egy dunántúli.. :))) Borsodi 26N
2021. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb problémám, hogy bármilyen témakörben kezdek vele beszélgetni sajnos mindig az anyagiaknál fejeződik be a beszélgetés.

Engem nem zavar ha rosszabb anyagi körülmények között van mint én csak szeretném jobban meg ismerni. Pl.. Pár napja. Meg kérdeztem hogy van-e kedve a duna partra velem ki jönni sétálni és azt mondta hogy nem, mert hogy nincsen meg felelő cipője hozzá. Egy betonos úton sétáltunk volna. Most komolyan mi köze van ehhez, hogy milyen cipő van rajta.

2021. ápr. 20. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Vagy valóban zavarja, vagy csak udvariasan lekoptatna, de te nem veszed a lapot.
2021. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!