Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért nem kellenek...

Takumi-kun kérdése:

A lányoknak miért nem kellenek a normális fiúk akik meg tudják becsülni öket és vigyázznának rájuk? 18 éves borsodi lakos (nem roma)

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Mert a lányoknak csak a farok kell, talán a nők megbecsülik, de az is ritka, mint a fehér holló.
2015. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ők is épp olyan előítéletesek mint te "nem roma" és a külső alapján döntenek.
2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
de miért van ott hogy nem roma? pont ezért érdemled meg amit kapsz.. mert igy megkülömbözteted az embereket.. -.- pedig semmiben sem mások mint te csak a bõrük termel több pigmentet.. tény h 80%-uk megérdemli de akkor nem a romákkal van bajod hanem az aljas emberekkel akik lehetnek magyarok vagy akár japánok is
2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát tudom a lányok általában jóban bírják a kemény srácokat... (nem tudom milyen vagy) az a lényeg hogy a legtöbben nem szeretit a nyálas pasikat...
2015. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én azon hányadával élek a romáknak akik nem értelmesek és erőszakosak is
2015. jan. 22. 19:34
 6/9 anonim válasza:
én is az olyanokkal élek egy faluban.. de tudom h nem csak ilyenek vannak... mert ha megharap egy kutya nem fogom utálni az összes kutyát...
2015. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok túl nyálas de nem vagyok az a ego nagy üzem sem
2015. jan. 22. 19:53
 8/9 anonim válasza:
Azért mert többnyire csak a külsőségek (helyesség) meg a menőség swag-ség érdekli őket. meg a normàlisak gyakran nem érdekesek, én is ilyen embernek tartom magam.
2015. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyrészt, külső megfog, belső megtart.

Másrészt unjuk az állandó általánosítást.

Harmadrészt pedig személy szerint arra figyelek fel, aki valamiért megtetszik vagy érdekesnek tartom, de ez akármi miatt lehet.

2015. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!