Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes élni ha soha a büdös...

Érdemes élni ha soha a büdös életben nem fogom tudom elhagyni a családi házat?

Figyelt kérdés
Mivel sajátot nem tudok venni. Szívesen elmennék városba meg akár panelba is ha megfizethető lenne. De sok az is nekem. Okos nem vagyok így gazdag sose leszek. A nőknek nem tetszem így társam sincs. Minek éljek? Ha valakinek van társa és amúgy is lenne nekik több gyerek azok legalább kapnak csokot de én azt se. Esetleg arra gondoltam hogy elhagyom az országot. De szerencsétlen férfiként nyelvtudás nélkül az se menne.

2021. ápr. 21. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Blablabla. Elmehetsz külföldre pár évre összeszedni az önerőt, elmehetsz több emberrel társbérletbe, tanulhatsz jobb szakmát vagy nyelvet, senki se tiltja. Ha meg egy tehetetelen lusta szar akarsz maradni, akkor maradj az, de ne panaszkodj. Lemondások nélkül nem fog menni, mint ahogy semmi sem az életben. Ideje felnőni és a kezedbe venni az életed. Kifogásokat már profin tudsz találni, ideje ezt az energiát a megoldások keresésére fordítani. Nekem pl. 33 évesen lett csak saját kecóm, 14 év albérlet után (ebből csak kettőt éltem egyedül,a többi lakótársakkal ill. párral), mégse omlott össze a világ, a tiéd se fog ha csak később jön össze. Önsajnáltatással viszont még soha senki nem jutott semmire.
2021. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Összefoglalva:

Saját bevallásod szerint eléggé buta vagy és még ronda is.

Vélhetően nem vagy iskolázott, nincs szakmád, nyelvet nem tudsz.

Igazad van, menj külföldre, ott kapkodni fognak érted!

Ebben az országban úgyis több van a magadfajtából, mint kellene.

2021. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

"Önsajnáltatással viszont még soha senki nem jutott semmire."


Szerintem ez a kulcsmondat, minden lehetséges válasz esszenciája!


A kérdező egy szimpla kifogásgyáros.

2021. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Arról, hogy nincs pénzed igazán nem annyira te tehetsz mert az itthoni munkabérekből házat nem lehet venni önerőből az biztos. Viszont nézd a jó oldalát. Van hol laknod, ami egy családi ház, nem kell albérleted fizetned. Vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben élők is, akiknek még ennyi sincs.

Arról hogy nincs párod viszont te tehetsz mert ez nem igazán pénz kérdése. Nagyon sok nőnek nincs elvárása anyagilag egy férfi felé, csak össze kéne magad szedni. Legyél pozitívabb, nyitottabb, hozd ki a saját helyzetedből a lehető legjobbat. Örülj, hogy élsz, nem vagy beteg.

2021. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Én arra biztatlak, hogy tanulj nyelvet és menj külföldre. Aztán ott dolgozol, gyűjtögetsz, később veszel házat, lesz asszony is, aztán ennyi.
2021. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sosem gondoltam ezt. Én is közel a 30-hoz vagyok, bár pont tavaly vettem házat. Bár tesómmal közösben, de a nagyja pénz tőlem ment bele, és ha minden jól megy, előbb-utóbb az enyém lesz teljesen. Mindig volt megtakarításom, sosem pazaroltam. De nem is egyedül élek, szóval én is mondjuk azt hogy hasonló helyzetben vagyok mint te. De én nem érzem rossznak. Ha úgy érzem, hogy el kéne indulni valamerre, akkor meglépem. De ameddig jó, addig szerintem nem kell sietni.

A többiek már megmondták. Az országban mindig van munkalehetőség. Ilyen betanulásos munkára gondolok pl. Szállást adnak, a pénz is jó (elvileg). Amit keresel, a tiéd. Persze vannak árnyoldalai, de minek nincsenek.

2021. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!