Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran szoktál sírni?...

Milyen gyakran szoktál sírni? Van ami miatt, egy ideje rendszeresen sírsz, vagy volt ilyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Rendszeresen. Hiányzik a volt kedvesem, a néhai kutyám, meghatódom a filmeken; és dühömben is hajlamos vagyok elsírni magamat, ami meglehetősen gyakori.
2021. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 21. 18:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában elég gyakran. Pár hónapja ért véget egy mérgező kapcsolatom, azóta hullámzó a hangulatom. Amikor azt hiszem, jól vagyok, akkor is meglátok akármit, ami elohozza belőlem az érzéseket és elbőgöm magam. Ma egy 40-50-es pár láttán sírtam el magam majdnem.
2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10es. Majd sírsz lány miatt akkor. Hidd el.
2021. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Régen történt rossz dolgok és a szomorú emlékeim miatt szoktam minden nap sírni, illetve azért is, mert sajnos egy mentális- és lelki roncs vagyok.
2021. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha gimis fejjel kaptam volna a kérdést, akkor a válasz "évente párszor, úgy 2-3 havonta" lett volna, de lehet, hogy még így is sokat mondtam. Viszont most, elsős gólyaként, kicsit máshogy áll a világ😅 Sajnos mostanában elég gyakran eltörik a mécses, van, hogy napi szinten. Kezdenek nagyon durván összejönni a dolgok, nem igazán akadnak sikerélmények az élet szinte bármelyik területén, és esténként előfordul, hogy az önsajnálatból kisebb sírás alakul ki. Nem vagyok erre túlzottan büszke, de utána legalább jobban, nyugodtabban/nyugodtabbnak érzem magam.
2021. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Arnold901005 ***** válasza:

Ez eléggé változó. Régen kb. soha nem tettem, de mióta izomból pofánvert az élet (közeli szeretteim egymás utáni halála, megtudtam, hogy a fater nem szeret és soha nem is szeretett, stb.) és romlott a depresszióm is, azóta működésbe lépett ez a 'funkcióm' és időnként rámtör. Ez azt takarja, hogy néhány havonta biztos, az viszont változó, hogy amikor jön egy ilyen mélypont, azalatt hányszor történik meg; abban a hónapban csak egyszer, vagy többször. Arra vigyázok, hogy senki ne lássa és meg se tudja.

Igen, április második felét és teljes májust szokatlan módon kb. végigsírtam (pár nap kivételével), mert ismét elvesztettem valakit, egy olyan embert, aki a legközelebb állt hozzám. Azóta nem tudok sírni, amit nem is bánok, remélem jó sokáig fog sztrájkolni ez a képességem, bár nemsokára újra pszichoterápián lesz jelenésem, szóval ki tudja az mennyire fogja felkavarni az állóvizet.

2021. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!