Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy egy nőért...

Mit jelent az, hogy egy nőért meg kell küzdeni?

Figyelt kérdés

Ha már összejöttem egy nővel, akkor is kell küzdeni érte? Vagyis harcolni érte? Hogyan?

Ha a nőmnek megtetszik másik férfi, miközben én vele vagyok, akkor harcolnom kell érte?

Nemet és kort is írjatok légyszíves


2021. ápr. 21. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Hülyeség, azért kell csak valamennyire megdolgozni, hogy létrejöjjön a kapcsolat, de ez mindkét félre áll.

Utána már senkinek sem kell küzdeni, mert ezt optimálisan mindkét fél szeretné hogy működjön, és a lánynak sem kéne, hogy más megtetszen.

Akinek meg egy kapcsolatban nagyon másvalaki kell, az húzzon akkor ahhoz.

23/N/házas

2021. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
na azt nagyon fontos volt oda irni, hogy házas:DD
2021. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező, már egy ideje véget ért a lovagkor, csak mellékesen megjegyzem, mert kb. akkoriban voltak a férfiak közt ezek a szokások. Nem Arthur Király udvarában vagyunk. 😄
2021. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Régen ha megtetszett a nődnek egy másik férfi akkor bizony kardot kellet rántani. Manapság már nem jellemző ez a küzdelem mert a lánynak joga van eldönteni kivel akar lenni. Tehát ha megtetszik neki más akkor rögtön elhagyhat téged és mehet a másikhoz.


Az első válasza elég amúgy szerintem.

22/F

2021. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Átvitt értelemben értendő, nem lovagi küzdelemre.

Ez egy romantikus mantra, és mint ilyen a romantikus eszményképben élő, férfiak álma típusú nőre vonatkozik.

Azokra a nőkre, akiknél sorban állnak az udvarlók, és az kapja meg, aki a legjobban megfelel neki, majd pedig ezután is mindig meg kell felelnie ha meg akarja tartani.

2021. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 moozygoo ***** válasza:
67%
Nőért megküzdeni annyit tesz, hogy kitartóan kell udvarolni.
2021. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt olyan párom, akiért mögöttem sorban álltak. Azért választottam engem, mert én voltam neki a legmegfelelőbb. De ezt "fent kellett tartani", mert azonnal lett volna más neki. Folyamatosan "eredménykényszer" alatt voltam, mindig mondta, hogy érte küzdeni kell. Szűk egy évet bírtam vele. Szerettem, de nem egy versenyló vagyok.
2021. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es: savanyú a szőlő? Igen engem már elvettek :)) nyugi egy nap te is elkelsz taláán.
2021. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!