Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kell érteni az alatt,...

Mit kell érteni az alatt, hogy egy " nőért küzdeni "? Hol az a bizonyos határ?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem érettem, hogy miért kell küzdeni valakiért. Ha valakiért küzdened kell, az valahol nem azt jelenti, hogy nem kellesz a hölgynek? Én mindig úgy fogtam fel, hogy ha két ember akarja egymást, úgy is együtt lesznek.


Miért kell a férfinak lemenni kutyába olyan valakiék, akinek amúgy nem is kell ? Tegyük fel hogy ennek hatására még is összejönnek, de így ez nem fog kihatni az egész későbbi kapcsolatra? Nem lesz végig alárendelt szerepben ?


Ti mit gondoltok erről? Meddig vagytok hajlandóak elmenni a " küzdésben " , és mi az ami már nálatok sem fér bele ?


2014. aug. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább az udvarlásnak mondanám és nem kell hozzá lemenni kutyába.
2014. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen inkább udvarlás, de a 80%-a általában színészkedés.
2014. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,ez engem is érdekelne,barátomat visszautasították,és a többie mondták neki,h ne adja,fel harcoljon érte. Na most én sem örülnék neki,ha valakit elküldenék,de nem hagyna békén.:/
2014. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az egész titka, hogy a hölgy azt szeretné látni, hogy mennyire fontos számodra itt neked kell meghúzni a határt, neked kell tudnod hogy mit csinálnál meg érte. A hölgy is ezt akarja látni csak nem mondja.
2014. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A normalis nőknél azt jelenti hogy bókolsz,gondoskodsz róla,erezteted hogy szereted.


Az alomvilagban élő idiótaknak meg azt hogy 5 visszautasítas utan is rohanj utana.

2014. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A küzdés csak annyit jelent, hogy ne add fel, vidd végig a dolgot addig, amíg el nem éred, hogy összejöjjön veled. Egyáltalán nem kell kutyába lemenned, az már a szánalmas kategória, és tuti bukta. Női szemmel azt mondanám, hogy nálam a küzdés azt jelenti, hogy nem riad vissza a zárkózott jellememtől, és úgy szeretteti meg magát, hogy az nekem még belefér, mert sajnos elég alacsony az ingerküszöböm ilyen téren. Megmutatja nekem, hogy én is szerethető vagyok. Ennyi kell, nem több. De azért hozzáteszem, hogy nem is teszem-veszem meg kéretem magam, mindenkinek elmondom nyíltan, hogy hogy áll a szénája.
2014. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt szeretné még tudni, hogy ha egyszer elkéne menni-e akkor utána mennél-e.
2014. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös: Kb. ugyanazt írtuk, pont egyszerre :D
2014. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Én magam azt tartom, hogy két elutasítás fér bele a küzdésbe, és ezt tartom akkor is, ha nekem udvarolnak, meg akkor is, ha épp én szemeltem ki valakit. Magamból kiindulva az első vallomás után gyakran elindul bennem egy gondolatfolyam, hiszen nem biztos, hogy valaha is többnek gondoltam az illetőt jó barátnál. Előfordulhat, hogy ha nem adja fel, és továbbra is a közelemben marad rájövök, hogy simán lehetne ez az egész több, mint barátság.

Szóval egy nőért (és talán pasiért is) két (egymást nem szorosan követő) visszautasításig szerintem érdemes küzdeni.

Engem is idegesít, ha valaki napokon belül kb milliószor próbálkozik, de szerintem ez a kettő egy egész jó határszám, ha az ember megfelelően kezeli.

2014. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!