Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálnak meg lehúzni,...

Miért próbálnak meg lehúzni, ha kiderül, hogy nagyon boldog vagyok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigység.
2021. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekek.
2021. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi a technika? Nem kell elmondani senkinek hogy boldog vagyok és minden rendben? Panaszkodni nem fogok s nem akarok...
2021. ápr. 22. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt valószínűleg nem a megfelelő emberek veszneki téged körbe, mert akik szeretnek/kedvelnek azok veled örülnek. Másrészt pedig az emberek, akiknek fontos vagy azt akarják, hogy neked jó legyen, de soha ne jobb mint nekik, így ha azt látják, hogy neked túl jól megy a sorod, akkor sajnos lehúznak. Ez van, emberek vagyunk, nem makulátlan lelkek.
2021. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a megoldás. Ha az ember nagyon boldog, akkor talán ne hangsúlyozza ki. Csak élje át alázatosan, nem dicsekedve. Azt hiszem..
2021. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Válts barátokat. Mindenki legyen nyugodtan boldog, hangosan is akár. Jó érzés mással megosztani a boldogságot.
2021. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg tőlük.
2021. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyar szokás: "Ha nekem rossz, másnak miért legyen jó?".
2021. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!