Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal csajok, köztetek...

Fiatal csajok, köztetek mennyire van meg a hierarchia rangsor, és ez miben nyilvánúl meg?

Figyelt kérdés
Mi alapján épül fel ez az egész, ki a jobb csaj, vagy ki az ügyesebb, okosabb hajlékonyabb, nagyobb hangú stb.? Szerintetek mennyire különbözik ez vidéken vagy városban, esetleg roma vagy magyar csajok közt?

2021. ápr. 25. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Egy intelligens társaságban nincs ilyen egyik nemnél sem xD
2021. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Pff, talán amcsi filmekben van ilyen. Nincs hierarchia. Van, aki ebben jobb, van, aki abban.
2021. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
ez a 2000es evekbeli amerikai filmekre volt jellemzo. semmi ilyesmit nem tapasztaltam, aki probalt “kiralynoi” baberokra torni, az elobb utobb nevetseg targya lett. videki kozepsuli, 19L
2021. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még ilyet (16L). Volt olyan lány osztálytársam, aki erős személyiség volt és mikor bekerült az osztályunkba, akkor megpróbált "irányítani" mindenkit. Ő akart a főnök lenni lényegében, természetéből adódóan. De hamar rájött, hogy ezt nem fogadjuk el és nemes egyszerűséggel nem fogjuk nagyon befogadni így a társaságunkban és meg is változott elég hamar.
2021. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs rangsor nálunk. Volt egy osztálytársam, aki hangos, erőszakos volt és rengeteget beszélt, és csak a teste volt jó , de aki tudta, az kerülte, persze a fiúk néha szívesen beszéltek vele nem véletlen.
2021. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!