Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok egymással való rivalizá...

Csajok egymással való rivalizálása tényleg ilyen gyakori?

Figyelt kérdés

Te milyen esetekről hallottál, vagy mikben voltál benne?

Mi volt a legdúrvább eset amit két csaj rivalizásából adódott?



2020. okt. 30. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Összehazuott rólam minden szart, miután közölték vele, hogy én jövök be és nem ő. Ő ráadásul a többség szemében csúnya. Kifejezetten ufo feje van és hatalmas amorf, szétfolyós teste. Az a McDonald's test, tudod. Addig nem zavart, amíg nem kezdett el áskálódni és engem piszkálni. De így, hogy még belül is ronda...😣
2020. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, folytatom. Először egy rendes csajnak mutatkozott, barátkozott, hogy minél többet megtudhasson rólam. Amiket aztán kiforgatott, átköltött, kisarkított. És úgy irányította a dolgokat, hogy mindenki megutáljon a társaságban. Kb ketten átláttak rajta és fogták, hogy csak manipulál.
2020. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy a legkönnyebben úgy ismerheted fel a rivalizálást, hogy egy csaj a barátnőivel kiszemel egy sikeresebb lányt, aki tetszik a fiúknak, és együtt elkezdik lejáratni a háta mögött. Kitalálnak kurvás sztorikat róla, bebeszélik neked, hogy a csaj hülye bolond, buta. Felhívják figyelmedet a "hibáira". Pl ha nem pisze orra van, akkor arra. Ha görbe a lába, akkor arra. Minden porcikáját kielemzik a riválisnak. Néha nem sejti az áldozat, hogy mi folyik körülötte, mert sok nő sunyin tolja ezt.
2020. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Akinek nem tetszik a válaszom az megindokolhatja.
2020. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tapasztaltam, hogy velem bárki is rivalizálna. Az egyetlen alkalom általános iskolában volt, és a szüleink tömték a fejünket, hogy rivalizáljunk. Ázóta nem érzem, hogy velem bárki is rivalizálna.
2020. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát sajnos vannak felnőtt közösségek is, ahol olyanok, mint a dedóban. Én inkább kimaradtam ezekből akkor is, amikor én voltam a célpont. Tököm fog kislányokkal szájkaratézni.
2020. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

3. Nagyon nagy baromságot írtál. A rivalizálás nem egyenlő a lejáratással. Tudod egyáltalán hogy mit jelent? Versenyt. Azt hogy valaki felül akarja múlni a másikat.

Kérdező a rivalizálás szerintem gyakoribb a nőknél. Nem feltétlenül rossz értelemben kell érteni, csak a nők sokszor akarnak csinosabbak, szebbek, jobbak lenni a másiknál. És ez átmegy néha rosszindulatú áskálódásba. Szóval szerintem ezért gyakoribb.

2020. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Igazad van. Kicsit fáradt vagyok már. Akkor a hármas válasz nem jó példa. Bocsi😊 Remélem nincs harag.
2020. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Miért van lepontozva az 1,2,3,4? Kérdezték, ő leírta a választ.

Jellemző ez a gyk-ra. :(

2020. okt. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Pedig a se az egyes, se a hármas nem adott rossz választ. A rivalizálás eszköze lehet a lejáratás. Ez általában azok módszere, akik tudják, hogy nem tudnának jobbak lenni, mint a másik, így a legegyszerűbb, ha inkább a az ellenfélt tüntetik fel rosszabb színben.
2021. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!