Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek konfliktusker...

Hogyan ne legyek konfliktuskerülő?

Figyelt kérdés

Ma nagyon csúnyán alulmaradtam egy konfliktusban, remegtem és majdnem dadogtam, időérzékem elhagyott, egy évnek tűnt az egész. Egy csicska lettem a szemébe, és ezen őrlödök.


Félek megsérteni mást, vagyis rossz szituba keveredni, mert nem tudom késöbb ki lesz az az ember, lehet a főnököm , vagy valami miatt rá fogok szorulni... igen, ez ami zavar. Nem tudtam ma egy egyértelmű szituba elküldeni a francba az ember. Ilyen, mosolygós , bocs, hogy élek ember vagyok..


2021. ápr. 26. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok...

Lételemem nekem: minél több barátot találni, jóban lenni mindenkivel, sok poén, humorkodás, stb.

Így egy kicsit nehéz kihegyezve lenni a gyökér emberekre.

Akik secperc alatt lerendeznek győztesként egy ilyen szitut: a nap 24 órájában idegbeteg, éltetik a konfliktusok, a mások legyűrése, versengés.


Nem erre vagyunk ráállva, én inkább lezárom a vitát valami frappáns benyőgéssel, ami leginkább valami vulgáris duma.

2021. ápr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kings56 válasza:
Lehet hogy ez egy kicsit fura en is hasonlo voltam mint te es azt csinaltam h bele kepzeltem magam valakinek a szerepebe.Mondjuk egy szinesz vagy sportolo vagy egyeb hasonlok.Mondjuk tolsz egy Kratost a gow-bol vagy valmia hasonlo.
2021. ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell konfliktuskerülőnek lenni, az sem ideális. Gyakorolni kell, hogy objektív és tárgyilagos tudj maradni ilyen helyzetekben, de ki tudj állni magadért. Ha ez megkeseríti az életed, akkor érdemes beszerezni pár könyvet, vagy elmenni egy asszertiv kommunikációs tanfolyamra.
2021. ápr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!