Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el a magasságo...

Hogyan fogadjam el a magasságomat?

Figyelt kérdés

190 centi vagyok, és kellemetlenül nagynak érzem magam az emberek között. Mintha egy spánielek között járkáló német dog lennék, aki nem tud mihez kezdeni a hosszú lábaival, és mindig össze kell nyomorgatnia magát, hogy az átlag méretezésű terekben elférjen.


Már gyerekként is rosszul éreztem magam részben ezért a többi gyerek között, mert mindig mindenki csak a mellkasomig vagy a vállamig ért. Sokszor nagydarabnak is éreztem magam, mert értelemszerűen arányosan vékonyabb volt a karjuk és a combjuk, kisebb volt a kezük és a lábuk a többieknek. Meg persze az iskolapadokban se fértem el, kb. hatéves korom óta állandóan csak kuporgok. Egy idő után rászoktam a görbébb tartásra meg a térdem berogyasztásra, hogy ellensúlyozzam a magasságkülönbséget, de ma már ez is kevés. Felnőttek között még komfortosabban éreztem magam, ameddig kb. 12-13 évesen el nem értem a 180 centit. Azóta köztük is túlméretezettnek, nagydarabnak érzem magam.


Rossz érzés, hogy nem húzhatom ki magam feszengés nélkül, hogy mindig mindenkire lefelé kell néznem, és hogy sutának érzem magam köztük azzal, hogy kényszeresen próbálok kisebb mozdulatokat, rövidebb lépéseket tenni. Egy idő után gyakran mondták, hogy félelemkeltőek a méreteim, és kellemetlen, ha közel állok hozzájuk, mert kínosan aprónak érzik magukat. Ez se tett jót a komfortérzetemnek, mintha valami szörny lennék. 15-16 éves korom körül időről-időre megjegyezték, hogy csak nehogy hízni kezdjek még a magasságom mellé, mert akkor monstrum meg mamut leszek már, és az nem szép. Nem én akartam ekkorára nőni.


Utálom, hogy alig találok olyan ruhákat, amiknek jó a hossza, hogyha pedig ritka esetekben mégse rövid, akkor túl bő, mert az átlag számozás inkább széltében növekszik, mint hosszában. Utálom, hogy nem tudok úgy leülni egy távolsági buszon, hogy nem egyedül foglalok el két ülést, mert nem férnek be a lábaim csak, ha féloldalasan ülök. Utálom, hogy állandóan azt kell lesnem, nem fogom-e a következő ajtónál beverni a fejemet. Utálom, hogy a szabvány bútorok kicsik és kényelmetlenek, hogy minden túl alacsonyan van a számomra. Kényelmetlenül sokat kell görnyednem, ha látni akarom az arcomat egy tükörben, ha ki akarok venni valamit a hűtőből, vagy ha pultot, gáztűzhelyet akarom használni, a seprűknek és a felmosóknak a nyele is zavaróan rövid. Utálom, hogy a belső terek javát szűkösnek találom, hogy csak mikromozdulatokat tehetek, nehogy nekiütközzek valaminek vagy leverjek valamit. Utálom, hogy mindig én vagyok a "yeti", a látványosság, akinek vagy hüledeznek a méretein, vagy nem akarják őket elhinni; ruhaboltban rendre megkapom, hogy kizárt, hogy XXL-es vagy XL-es ruha kell, biztosan elég az M-es.


Annyira szeretnék 10-15 centivel kisebb lenni!



2021. ápr. 26. 01:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%
20 ja oh, mostmár így értem. 19. Vagyok és nem gunyolasnak szantam a válaszom, komolyan ami most hatrany forditsd elonyodre kezdj el gyúrni, vagy ha nem akkor is van olyan szakma ahol előny a magasságod ;) amúgy a lanyok szeretik a magas pasikat én átlagosnak mondanám magam a 175 cmmel :D
2021. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21: Én lány vagyok, így az nem túlzottan vigasztal, hogy szeretik a magas pasikat az emberek. :D
2021. ápr. 26. 10:10
 23/27 anonim ***** válasza:
79%

19-es tudom nem érdekel de én jelentettelek.


Mit kell beszólogatni? Neked ez mit tesz hozzá az egódhoz... Ezek szerint te egy kis dugó vagy. Sőt biztos még csúnya is vagy hozzá.


Pont az ilyenek miatt érzi magát szarul. Én is kicsi vagyok 150 centi és ahogy ktt vki írta rám is ha feljön pár kiló akkor már terhesnek néznek.


A magas nőknek hosszú szép lábuk van, max fotó kedvéért vehet fel magassarkút de akkor is. Nekem a kis koca lábaimmal szerinted hogy nézek ki?


Ezer millió magas és helyes pasi van akihez csak hozzá se szólhatok mert az én 150 centimmel a nagyon max 180 centis pasik jöhetnek szóba.



Mivel nekem meg olyan élményem is van h általában a pasik jönnek azzal h " jajj de kis cuki lehetsz, imádom a pici lányokat, nem ez a fontos"


Ahhha lófact nem az...

2021. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jézusom 🤣🤣🤣
2021. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

Orvos mikor látott utoljára?

Enyhén düh és indulatkezelési gondjaid vannak és rohadt nagy az egod... Kompenzálni max te szeretnél.


Látogass meg egy mentálhigiénés központot, mert rád férne.


Időm az nekem se sűrűn lesz rád van jobb dolgom, mint a nyálverésedet olvasni

2021. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%

"Mivel etetnek h ekkorara nottel? Corostok"


Mi az a "corostok", te farok? :)


[link]

2021. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen adottságokat érdemes lenne kamatoztatnod a sportban. Csomónál előny, főleg labdajátékok terén. Hidd el, jót tenne neked, ha konkrétan éreznéd végre, hogy előnyöd is van ebből (és nem csak a felső polcok pakolása). Ráadásul pl egy röpicsapatban csomó szintén magas lánnyal lennél együtt (ok, lehet, “csak” 180 centisekkel, de a 160-170-hez képest az is más), nem lógnál ki annyira.
2021. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!