Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt valaki aki nem...

Van még itt valaki aki nem szeret kinnt lenni?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem szeretek a szabadban lenni az az igazság. Nekem a kedvenc évszakom a tél és az ősznek a vége, a bekuckózás időszaka. Én utálom a tengerpartokat, a meleget stb. Én sokkal jobban szeretek inkább a téli dekorral teli szobában egy jó meleg pokróc alatt teát kortyolgatva sorozatot nézni vagy olvasni, mint kint lenni. Emiatt engem mindenki zombinak néz🤣 Vannak még itt ilyen emberek?

2021. ápr. 26. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is utálok kint lenni, de bent is rossz ilyenkor, mert behallani a madarakat! 🤬
2021. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mind a kettőt szeretem, télen bent lenni, melegedni, nyáron kint sétálni, strandolni.

Számomra mindegyiknek meg van az élvezhetősége. Bár azt nem szeretem mikor nyáron sokan az ablakok, házak előtt üvöltöznek meg ilyenek sokáig, mert ha bent vagyok nem igen vagyok kiváncsi a mások párbeszédeire.

2021. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a nyarat, a meleget, az erős fényt. Kedvencem az esős, borult, hideg idő.

Persze meg tudom érteni, hogy mások szeretnek társaságban lenni, de én valahogy nem olyan típus vagyok. Most is hogy megnyitottak a teraszok, sok ismerősöm ujjing, hogy végre lehet kint csavarogni, de én egyáltalán nem vágyom erre, számomra zavaró a nagy tömeg, a zajok.

25L

2021. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!