Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember vágyik valamilyen...

Minden ember vágyik valamilyen más országot jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés során vetődött fel, hogy én hova mennék nagyon szívesen és nagyon nem tudtam egy országot se mondani, mert nem igazán vágyok külföldre vagy ha mennék is akkor sincs elképzelésem arról és pont annyira nyitott vagyok arra, hogy az USA-ba menjek mint arra hogy Iránba.


Rátok ez mennyire jellemző, hogy van olyan ország számotokra amit szívesen meglátogatnátok vagy akár oda is költöznétek hosszabb, rövidebb időre?



2021. ápr. 27. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Anglia és Írország ilyen, de előbb szívesen felfedezném Magyarországot, itt is van nagyon sok jó hely, és én még nem sokat láttam belőle.
2021. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak akik a szülővárosukat sem hagyják el soha, és boldogan élnek.
2021. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok helyen voltam már rövidebb ideig, de nincs egy ilyen konkrét kedvencem, sem konkrét nagy vágyam. Mindegyiknek megvan a maga szépsége, hangulata.

Nem korlátoz igazán a nyelv, mert a magyaron kívül 3 elég különbözőt beszélek.

2021. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!