Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet túllépni azon,...

Hogyan lehet túllépni azon, ha egy ember (akit már ismerek) érdekes karakternek tűnik, szimpatikus nekem, szeretek vele lenni, szeretnék több időt vele tölteni, barátkozni és jobban megismerni, de ő láthatóan nem viszonozza ezt a fajta érdeklődést?

Figyelt kérdés
Hangsúlyoznám, hogy olyan esetekre gondolok, amikor az illető (azonos vagy ellenkező nemű) csakis emberként, baráti szinten érdekel, nen pedig jelöltként egy potenciális párkapcsolatra.
2020. jan. 2. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondanál egy példát?

Nem tudom elképzelni, ha valaki elutasító veled, akkor miért szeretsz vele lenni, és találod szimpatikusnak.

2020. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gublug ***** válasza:
Miert nem kelted fel az erdeklodeset olyannal ami erdekli ot?
2020. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1# Figyu

"de ő láthatóan nem viszonozza EZT A FAJTA ÉRDEKLŐDÉST"

2020. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Ezt tenyleg nem ismered? Jossz mesz az eletben, es talalkozol emberekkel akik vagy szimpik vagy nem. Adott esetben ugyeezed ezekkel szivesen osszejarnal. De valamiert nem nyitottak - ezt sztem kar magyarazni milyen az amikor valaki nem nyitott... :D pl ritkan vagy raerosen reagalsz, megbeszelitek oke majd osszeultok valamikor se sose jon el az a pillanat. Vica verza mukodik ez az eletben, en is sokszor erzem ha akarnak velunk baratkozni de en leszarom :D
2020. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja igen. Kerdezo. Ha csak te erdeklodsz, de ok, vagy o nem... akkor reszerol nincs meg ez a “vonzalom”.

Fogadd el es lepj tovabb;)

2020. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más módon közelítsd meg, de érezhető legyen ez a "baráti szinten érdekel, nen pedig jelöltként egy potenciális párkapcsolatra", tehát a távolságtartás maradjon meg.
2020. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre sajnos az egyetlen megoldás, ha nem foglalkozol vele. Ha erőlteted, annál rosszabb lesz, a végen már annyira fogod idegesíteni, hogy meg is utál.

Mindannyiunkkal előfordul néha ilyen.

Egyébként nem is biztos, hogy sokat veszítesz vele. En eddig akárhány "érdekes karakterrel" találkoztam, egy idő után kiderült, hogy a vonzó személyiség mögött valójában elég üresek. A kevésbé izgalmas egyéniségek viszont sokkal jobb barátok.

2020. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jártam így sokszor, ilyenkor nem kell erőltetni valóban, foglalkozz azokkal akik téged keresnek fel, akik utánad érdeklődnek, sokkal stabilabb barátságot lehet kiépíteni velük.
2020. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!