Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik ébreszt benned nagyobb...

Melyik ébreszt benned nagyobb ellenszenvet?

Figyelt kérdés

Nem igazán arra vagyok kíváncsi, hogy melyiket ítéled el jobban tudatosan, hanem a zsigeri reakcióra.


1, Amikor egy férfi másokon nyerészkedik, hatalmas vagyont halmoz fel vagy mások kárára, vagy nem teljesen törvényes úton (pl egy főnök alulfizeti a beosztottjait, és megtartja magának a hasznot, vagy a parlamentben ülő oligarchák, akik az adónkból élnek luxusban életük végéig)

2, Amikor egy nő egy férfi pénzére utazik, le lehet kenyerezni drága holmikkal. Nem szerelmből van a férfival, de a férfi sem vele, és ezt mindketten pontosan tudják, és elfogadják.


2021. ápr. 28. 02:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elso, mert valami ilyesmi fonokom volt regebben.
2021. ápr. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem unjátok még Mészáros házasságát mint témát? Jó lenne, ha eltelne egy nap úgy, hogy nem kell ezekről hallanom.
2021. ápr. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem unjuk. Menj akkor máshova, nem körülötted forog a világ.


Mindkettő gusztustalan dolog, szép példával élnek a jövendő generációk felé.

2021. ápr. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal nem értem, hogy mi a probléma. Mindkét fél tisztán játszik, mindkettő megkapja amit akar, akkor ezzel mi a baj?


Az első viszont undorító.

2021. ápr. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Engem a második.

Az első esetben idegenekkel cseszik ki, a második esetben pedig a legszebb érzést csúfolja meg.

És nem, ne gondold, hogy Lölőke tudja, hogy Andi nem szereti. Az ilyen palik meg vannak róla győződve, hogy beléjük igenis szerelmesek ezek a nők. Hát ne viccelj már, azok a pasik, akik prostihoz járnak, mind meg vannak győződve arról, hogy a prosti élvezte velük a szexet. Hát uraim, sajnos rossz hírem van...

2021. ápr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az első irritál mérhetetlenül, az a zsigeri reakcióm, hogy undorító féreg.
2021. ápr. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A második két felnőtt ember közös, tudatos döntése, az első pedig kiszolgáltatott emberek aljas kihasználása.
2021. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első.sokkkkkal nagyobb rossz.
2021. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első eleve két kategória.

Nem a főnök, hanem a tulajdonos él jól az alacsony bérekből. Viszont nem kötelező kis pénzért dolgozni. Ezért ez a kategória nem is kérhető számon ilyen formában szerintem.

A feketegazdaság és a politikai erővel elért vagyongyarapítás már igen, azokat fel kellene húzni egy villanyoszlopra.


2. Az nem különösebben érdekel, hogy valaki ilyen formában prosti. Csak ne csináljon úgy, mintha nem az lenne.

2021. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1: erre szavazok

2: ha mindketten tudjàk akkorr rajta... az ő dolguk... pl lölö baràtunk...

2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!