Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknál is van olyan, hogy a...

Másoknál is van olyan, hogy a 2 véglet vagytok kedvtől függően? Vagy nagyon jófej és vicces vagy pedig unalmas, vagy esetleg gáz, furcsa válaszadó?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen és vagy teljes erőbedobással csinálok valamit, vagy sehogy.
2021. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :D A végletek embere vagyok teljes mértékben, még a csillagjegyem is Ikrek. Folyamatosan ellentmondok magamnak, és kizárólag végletekben tudok gondolkodni, ezzel taszítom folyamatosan nyomorúságba a sorsomat.


21/f

2021. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Engem az zavar ebbe amúgy, hogy mint mindenkinek, nekem is vannak gyengébb pillanataim, amikor nincs kedvem semmihez, vagy elment a motivációm, ezért nagyon látszik a hozzáállásomon és azt az emberek egyből érzékelik, szóvá teszik, vagy beszólnak, kinevetnek stb mintha az ember egy állandó kontroll és elvárás alatt lenne.
2021. ápr. 28. 17:19
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Pedig állandó kontroll és elvárások alatt van. Jelen korunk világát a pszichopaták uralják. Bármi enberi gesztust tanúsítasz, az kínos és megvetendő...
2021. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt azok élik meg nehezen, akik érzékeny lelkületűek...
2021. ápr. 28. 17:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben.
2021. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van! :D Én a harmadik munkahelyemet veszítettem el az elmúlt egy év során, mindegyiket egyöntetűen néhány hónap alatt. A három közül kettő esetében még a lróbaidőt sem dolgoztam végig.


Ilyen világot élünk, az érzéketlen, szégyentelen, egoista emberek visznek mindent, az érzelemmek rendelkező, elveket valló embereket meg mindenhonnan kitúrják :D


Magyarország, 2021.

2021. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem csak Magyarország, mindenhol így van, de szerintem mióta világ a világ ez volt. Aki mer az nyer
2021. ápr. 28. 17:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor én rossz helyre születtem :D
2021. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem én meg meg se kellett volna szülessek xd
2021. ápr. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!