Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor is ennyien kérték volna...

Akkor is ennyien kérték volna az oltást, ha az igazolvány nem ad előnyt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem
2021. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Még most kezdődik azoknak az áradata, akik amiatt kérik, hiszen alig pár napja jelentették be. Még eztán jön, hogy olyan intézkedéseket hozzanak, ami ténylegesen tömegeket érint. Átlagember nem jár napi szinten kocsmába, étterembe...
2021. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Én ma kaptam meg a 2.szurimat, szóval nekem 8.
2021. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem, és nyilván többen, ha nem ilyen lenne a kormánypropaganda, mint amilyen
2021. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintetek Magyarországra való beutazáshoz is fog kelleni? Vagy csak akkor, ha igénybe akarunk venni valamilyen szolgáltatást,rendezvényeken szeretnénk részt venni?
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, hogy csippel vagy csip nélkülit adtak volna.
2021. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Francokat. Csomó munkatársam szerintem szart volna az egészre, csak be akarnak ülni kocsmázni.
2021. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem az igazolvány miatt csinálom, mert sosem megyek olyan helyekre, ahol használni lehetne, nyaralás, vendéglátás, szórakozás, mozi stb. (mert csak létfontosságú dolgokra költök pénzt). Szóval nekem gyakorlati haszna nincs, kizárólag az immunizálás. De mindenképp ösztönző ereje volt szerintem annak, hogy a szolgáltatások szélesebb köre nyílt meg az oltottak előtt.
2021. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!